Як зробити подарунок для папи до 23 лютого 2018 року?

Діти володіють своєрідним баченням світу, і вироби, які вони зроблять своїми руками для батька, можуть бути оригінальніше подарунків, куплених в магазині. Якщо проявити фантазію, то ви можете подати главі сімейства щось дійсно незвичайне.

Як з дітьми зробити подарунок татові на 23 лютого в 2018 році?

Йому буде приємно отримати від сина чи дочки листівку до цього свята. На ній можна зобразити літаки, кораблі, танки, паровози з вагончиками, військову кашкет і навіть валізку з інструментами для тата з фольги, оксамитової папери, кольорового картону, тканини, ґудзиків та інших матеріалів.

А можна зробити колаж з фотографій батька з вітальним написом.

Форма листівки може бути не тільки квадратної і прямокутної, але і овальної, круглої. Ефектно виглядають двосторонні листівки, листівки з «віконцями», листівки у вигляді «гармошок», – одним словом, варіантів безліч.

Ще можна виліпити вироби в подарунок татові на 23 лютого 2018 року з пластиліну. З прищіпки для білизни, трьох великих намистин і синього пластиліну вийде кумедний літачок.

Потрібно виліпити крила і пропелер літака з пластиліну, прикріпити з його допомогою до прищіпці намистини, виконують роль шасі, – і оригінальний подарунок буде готовий.

У магазинах продається безліч наборів для складання автомобілів, літаків, вертольотів, кораблів і іншої техніки. Серед них є як зовсім прості, так і досить складні моделі, які також можна піднести батькові у цей день.

Як ще можна зробити подарунок татові на 23 лютого разом з дітьми? Зв’яжіть з товстої різнобарвною пряжі підставки для гарячого, «чохол» для гуртки.

Ще один вид виробів в подарунок татові на 23 лютого в 2018 році – літачки, кораблики, пілотки та інші вироби з солоного тіста. Виготовити їх досить просто.

Отже, робимо подарунок татові на 23 лютого. Спочатку готуємо тісто. Для цього потрібно взяти дві частини борошна і води і одну частину солі. Борошно змішайте з сіллю, додати воду і замісити тісто. Вылепите з нього фігурки, підсушіть в духовці протягом 3 год при 100°С, а потім розфарбуйте плакатними фарбами.

А ось ще одна ідея, як зробити подарунок для папи до 23 лютого. Якщо глава сімейства любить каву, піднесіть йому незвично оформлену банку цього напою.

Вам потрібно буде змінити етикетку на банку і зшити чохол для неї. Для цього підійде невеликий шматок мішковини або грубої тканини, який обв’язують яскравим плетеним шнуром або мотузкою.

Ще одна ідея для дитячих подарунків для папи 23 лютого – приготовані до цього свята страви. Спечіть печиво або пряники у вигляді кораблів, зірочок або солдатських пілоток, розфарбуйте їх кольоровою глазур’ю і покладіть в красиву коробочку з кольорового картону.