Скоро літо, а це значить, що пора задуматися про жіночому гардеробі, який потрібно оновити. Перед тим, як підготуватися ознайомтеся з новинками моди весна-літо 2016.

Зміст:

  • Як зшити модне плаття без бретелей своїми руками
  • Крій деталей для сукні

Сьогодні модні тенденції 2016 роблять акцент на простих, прямих силуетах, деякі моделі суконь відрізняються асиметричним кроєм, довжиною або воланами і збірками. Трендовий сукню не обов’язково купувати, його можна зшити самостійно.

Як зшити модне плаття без бретелей своїми руками

Модне літнє плаття прямого крою з поясом, без бретелей і з воланами шиють з наступних матеріалів з використанням таких інструментів: швейна машинка, ножиці, крейда, метрівка, бавовняна тканина (прошва, льон, штапель, шовк, тонкий трикотаж) 1,5 — 2 метри, біла гумка приблизно 30 див.

Крій деталей для сукні

Розкладіть тканина на рівну поверхню, зробіть олівцем на ній позначки пунктирною лінією для майбутнього волана. І виріжте по лінії відрізу деталь – смужку. З іншої тканини виріжте квадрат 95х95 див. Щоб сукня підходила за розміром, краще тканина обгорніть навколо себе і позначте, не забудьте додати припуски на шви по 0,25 м. Зверху сарафана потрібно залишити припуск три сантиметри для фіксації волана і для гумки. Обробіть краю тканини рівними швами. Зробіть на деталі сукні виточки для грудей.

Зшийте краю сарафана, залиште позаду для гумки 2,5 см, прострочіть місце для затягання гумки, одночасно можна прострочити волан. Зберіть гумку і вуаля модне плаття готове. До такої сукні також можна зшити пояс. Сукня з воланом зшите своїми руками може мати різну довжину. Якщо бажаєте зшити плаття в підлогу, візьміть більше тканини.