Напередодні свята ви замислюєтеся, як зустрічати Новий рік 2018? Якщо вас влаштовують посиденьки біля телевізора, то нічого змінювати не доведеться: Рік собаки виявить поблажливість до вашим бажанням розслабитися. Але куди більше пернатий символ благоволить тим, хто захоче вийти за рамки стандартної програми і не обмежувати веселощі шампанським і хлопавками!

Зміст:

  • Карнавальна ніч новорічна
  • Новий рік на свіжому повітрі
  • Творчий підхід на новий рік

Карнавальна ніч новорічна

Можливість постати в оригінальній іпостасі сподобається дітям і тим дорослим, які хочуть на одну ніч приміряти образ знаменитості або улюбленого персонажа фільму. Правда, доведеться помучитися, адже на створення костюма потрібні кошти і час, а справ і так по вуха. Але полегшити собі завдання неважко:

— Не вибирайте складних образів, краще перегляньте запаси звичайного одягу. Ретро зараз в моді, тому наряди в ключі 50-60-х років не залишаться не при справах і після свят. Переглянувши гардероб, влаштуйте гангстерську вечірку або надихнути фільмом «Стиляги», внісши тим самим у звичну програму приємну різноманітність.

— Обов’язково зробіть костюми для молодшого покоління, адже Вогненний Півень протегує сім’янинам, не обходящим дітей увагою.

— Запасіть кілька маскарадних штучок для гостей, якщо ті прийдуть непідготовленими. У супермаркеті можна відшукати простий набір на тему професій, і ваші візитери без особливих клопотів перетворяться в бригаду лікарів або пожежних. Малюки особливо зрадіють, якщо весела медсестра замість пігулок вручить їм вітаміни і дасть спробувати смачний напій з величезного шприца.

Карнавальний варіант зустрічі Нового року може здатися банальною ідеєю, але відповідайте собі чесно: коли ви в останній раз бували на костюмованій вечірці? Часу завжди не вистачає, тому відкиньте інші турботи і дайте собі можливість постати святкової ночі в новому вигляді.

Новий рік на свіжому повітрі

Невгамовний Півень не любить сидіти на місці, тому рушайте на прогулянку і зустріньте опівночі під відкритим небом. Пари, що не встигли обзавестися потомством, влаштують новорічне пікнік на даху, адже закоханим не завадять навіть морози. Зберіть бутерброди, налити в термос кави, додайте пляшку шампанського, і все необхідне для романтичного вечора опиниться під рукою.

Якщо вас супроводжує молодше покоління, затейте веселі ігри: організуйте естафету, почніть снігову битву, зліпити сніговика наввипередки. Ближче до півночі дайте всім завдання якомога голосніше прокричати своє бажання, щоб вогненний покровитель напевно його почув. Але для гучних забав доведеться вибрати відокремлене місце, тому рушайте на шкільне спортивне поле або проведіть час на майданчику за будинком.

Творчий підхід на новий рік

Що робити домосідів, не люблячим вечірок, але і втомленим від стандартного сценарію? Новий рік запам’ятається, якщо ви складете власну програму для друзів чи рідних, врахувавши їх переваги.

В якості сюрпризу ви можете зробити стінгазету, де розповісте про кожного з учасників святкового дійства. Ще краще, якщо у вас є відеокамера: заздалегідь обійдіть рідних і попросіть кожного вимовити коротке привітання. Потім ви змонтуєте фільм або весь вечір будете з перервами включати ролики, щоб атмосфера в компанії стала ще тепліша.

Який би сценарій не припав вам до душі, порадувати Вогняного Півня виявиться неважко. Головне, щоб ви не зустрічали Новий рік окремо від близьких і друзів, оскільки пернатий символ дуже трепетно ставиться до сімейного вогнища. Зберіть в святкову ніч людей, яким щиро раді, і наступні 365 днів будуть наповнені щастям!