Як зустрічають Новий 2018 рік у Біловезькій пущі

Якщо ви хочете зустріти Новий рік в спокійній атмосфері, насолоджуючись природою і вдихаючи чисте морозне повітря, вирушайте всією сім’єю в Біловезьку пущу. Різдвяні канікули, проведені там, не тільки нададуть корисний вплив на здоров’я, але й надовго запам’ятаються дорослим і дітям.

Новий рік в Біловезькій пущі 2018 – це подорож, повне романтики і заспокоєння, і його обов’язково захочеться повторити в майбутньому.

Потрапляючи в ці місця, створюється враження, ніби ви опинилися в далекому минулому. Природа тут настільки близька до людини, що часом губиться межа між цивілізацією і середовищем перебування диких тварин.

Все це створює неповторне відчуття, яке неможливо відчути, проживаючи в мегаполісі. У зимовий час, коли ліси покриті високими снігами, Біловезька пуща перетворюється у казковий світ, де може статися будь-яке диво.

І новорічні дива тут дійсно трапляються, ніж завжди переконуються самі маленькі мандрівники.

Вони мають унікальну можливість побувати в справжній резиденції Діда Мороза і повідати йому свої найзаповітніші бажання. Кожна дитина надовго запам’ятає цей візит, від якого обов’язково отримає масу позитивних емоцій.

Крім зустрічі з Дідом Морозом і Снігуронькою, діти і дорослі зможуть побачити справжню, святково прикрашену ялинку, яка має рекордну висоту – сорок метрів. У вечірній час, коли на дереві запалюються вогні, все навколо освітлюється різними кольорами, і гості резиденції можуть насолодитися новорічними піснями, і поводити хороводи навколо святкової ялинки.

Крім маєтку всіма улюбленого новорічного персонажа, в Біловезькій пущі слід обов’язково відвідати унікальний музей природи.

У ньому мешкає величезна кількість, як поширених в білоруських лісах, так і рідких, занесених у Червону книгу, тварин і птахів. Прогулянка по музею стане корисною і приємною для кожного, незалежно від віку і статусу людини.

Звичайно ж, сам Новий 2018 рік у Біловезькій пущі ви зустрінете в одному з теплих затишних ресторанів, який оберете за своїм смаком і бажанням. Цікава розважальна програма, веселі конкурси та запальні танці зроблять свято незабутнім.

Ви відпочинете тілом і душею, провівши кілька днів у цьому неповторному місці, і, швидше за все, ще не раз приїдете сюди відпочивати з близькими і рідними людьми.