Як зустріти Новий 2018 рік на Байкалі

Вирішуючи, де зустрічати Новий рік, необхідно відштовхуватися від того, який саме відпочинок вам імпонує найбільше, і чим би ви хотіли займатися протягом різдвяних канікул.

Деякі люди воліють ніжитися на сонці жарких країнах в той самий час, коли на теренах нашої все вкрите снігом. Інші із задоволенням насолоджуються зимовими розвагами – катанням на лижах та санях.

Для тих, хто не боїться сибірських холодів, є непоганий варіант того, як відмінно провести свята – Різдво і Новий рік на Байкалі в 2018-му.

Можете не сумніватися, що канікули на Байкалі стануть самими незвичайними у вашому житті. Вони запам’ятаються на довгі роки і, можливо, зустріч Нового року в цьому місці стане доброю традицією для всієї вашої сім’ї.

Туристів, які приїхали на Байкал чекають затишні готелі, де є всі необхідні для комфортного життя умови – великі світлі кімнати із новими сучасними меблями, ресторани, бари, дитячі ігрові майданчики, лазні, басейни та спортивні зали.

Тут кожен буде відчувати себе так само затишно, як і у звичній йому домашній обстановці. Досвідчені аніматори розважають дітей будь-якого віку цікавими конкурсами та іграми, забезпечивши тим самим батькам час для спокійного відпочинку.

Що стосується захоплюючих занять, які очікують туристів за межами готелів, то їх різноманітність також досить велике. Тут можна покататися на снігоходах, які зі значною швидкістю промчат вас за спеціально створеним для цього трасах.

Ще одне з досить цікавих і незвичайних розваг – катання на санях, запряжених собаками. Така незвичайна поїздка залишить масу вражень, запам’ятається вам і вашим дітям на довгі роки.

Зустрічаючи Новий 2018 рік на Байкалі, не можна не відвідати головної визначної пам’ятки цього краю – самого унікального озера, яке чарує своєю неповторною красою. Воно не замерзає взимку, бо чудово контрастує з казково красивими засніженими пейзажами.

Озеро Байкал володіє неповторною енергетикою, яка додає сил і сприятливо оздоровчий вплив здоров’я на організм людини.

Прогулянки з екологічно чистих місцях цього краю забезпечать вам повноцінний відпочинок, дадуть заряд бадьорості та енергії, якої вистачить на весь наступний рік.