До Нового року залишається небагато, і незабаром в будинку з’явиться ошатна ялинка, ми виберемо для друзів і родичів подарунки і накриємо святковий стіл. Як зустріти Новий 2018 рік, щоб привернути удачу?

Наступний рік буде роком Золотий Собаки, яка воліє стабільність і процвітання, що символізується ефектними і вишуканими речами. Повісьте на ялинку, крім іграшок, цукерки і горіхи в золотій і срібній фользі.

Як стверджують астрологи, господар року – Собака, особливо Золота – любить гроші, тому можна повісити на ялинку грошові купюри, перев’язані золотистими стрічками. Оформіть будинок гілочками ялини, до яких за допомогою ниток або дроту прикріпіть новорічні іграшки, обгорнуті фольгою волоські горіхи, соснові шишки і красиві банти. На вікнах підвісьте на тонких нитках вирізані з кольорового картону сніжинки, місяць з зірками, фігурки собачок та інших звірів.

Як правильно зустріти Новий 2018 рік, щоб вам посміхнулася удача? Це свято – чудовий привід для того, щоб поекспериментувати, давши волю своїй фантазії. Адже романтиці завжди є місце в нашому житті, і вбиває її не нудна повсякденність, а ми самі.

Створити романтичну обстановку допоможуть приглушене світло і таємничі відблиски на стінах. Можна повісити в кімнаті гірлянду з різнокольорових миготливих лампочок або постійно працюють світильників теплих відтінків.

Інша ідея полягає в тому, щоб поставити на святковий стіл наполовину заповнену водою широку вазу і опустити в неї кілька плаваючих свічок, які при кожному русі будуть створювати на стінах химерні візерунки.

Як краще зустріти Новий 2018 рік, щоб до вас прийшла удача? Господар року, Собака, дуже домовита і завжди буде оберігати ваш спокій і достаток. Щоб догодити їй і викликати прихильність цього символічного живатного, зустрічаючи Новий рік, надіньте яскраву, привабливу одяг, що підкреслює достоїнства вашої фігури.

Краще вибирати одяг жовтого кольору, також це може бути золотою, червоно-коричневий, лимонний або теплий бежевий. Жінки можуть одягти коктейльні сукні, довгі сукні в підлогу з золотими вставками. Прикраси теж повинні бути ефектними.

Як же зустріти Новий 2018 рік, щоб напевно привернути удачу? Місце, де ви будете відзначати свято, не має значення, головне, щоб вам було весело. А зустрічати Новий рік можна по-різному. Одні вирушають з друзями у ресторан, інші їдуть за місто. І все ж ми зазвичай влаштовуємо застілля вдома.

Це не означає, що така зустріч повинна пройти нудно, за яким раз і назавжди встановленим сценарієм. Можна оригінально прикрасити будинок, приготувати незвичайні страви, вигадати веселі привітання для друзів і близьких і влаштувати для них цікаві ігри та конкурси.