Як зустріти Новий рік в Празі в 2018 році

Кожна людина напередодні новорічних свят замислюється над тим, де і в якій компанії він буде їх відзначати. Хтось віддає перевагу сімейний затишок, а інші люди із задоволенням відзначають свято в галасливих багатолюдних компаніях.

Відмінним варіантом стане також подорож – Новий рік в Празі в 2018 році неодмінно принесе величезну кількість позитивних емоцій і точно надовго запам’ятається.

Самий досвідчений турист не залишиться байдужим до того, наскільки красиво оформлена столиця Чехії в період зимових свят. Прикрашені вітрини магазинів, ресторанів і кафе створюють чарівну атмосферу, яку неможливо відчути в жодному іншому місті.

Відчуття свята доповнює красива головна ялинка, яку щороку встановлюють на Староместской площі.

Середньовічні замки, освітлені численними гірляндами – ще одне ні з чим не порівнянне видовище, заради якого туристи зі всього світу приїжджають у це місто зустріти Новий рік.

Відмінним варіантом проведення часу в новорічну ніч у Празі стане незвичайний круїз по річці Влтаві. Він займає близько п’яти годин, при цьому гості столиці можуть насолодитися прекрасними картинами нічного святкового міста, побачити всі його визначні пам’ятки, прикрашені яскравими вогнями і різнокольоровими гірляндами.

Кожна людина, що відвідав Прагу, обов’язково повинен побувати в Соборі Святого Віта, де в період зимових свят панує біблійна атмосфера, обдаровує всіх гостей теплом, спокоєм і умиротворенням.

Петршинская оглядова вежа – ще одне місце, яке не можна обійти стороною, якщо ви приїхали в столицю Чехії. Багато хто називає її Празької Ейфелевою Вежею, адже з неї відкривається чудовий панорамний вид.

Новий 2018 рік у Празі неодмінно сподобається всім без винятку. Провести святкову ніч можна безпосередньо на центральній площі столиці Чехії, в одному з численних ресторанів міста, або ж в унікальному театрі «Divadlo na Vinogradech».

Якщо ви вибрали останній варіант, то будьте впевнені, що отримаєте величезне задоволення від чудової розважальної програми, яку щороку представляють глядачам артисти цього театру-палацу.

Вона точно запам’ятається вам на довгий час, і, цілком ймовірно, ви захочете ще не раз відвідати прекрасне місто — Прагу.