Як зв’язати люльку для новонародженого гачком – схема

Для новонароджених діток можна зв’язати гачком або спицями безліч самих різних і незвичайних речей. Вони можуть бути теплими, затишними і милими. Якщо любите в’язати гачком і хочете зв’язати милу дрібницю для новонародженого, зверніть увагу на люльку. Це дуже цікаве рішення і точно сподобається батькам дитини, та й дитині буде в ній зручно.

Як звязати люльку для новонародженого гачком  схема

Як зв’язати люльку для новонародженого гачком

Зміст статті

 • Як зв’язати люльку для новонародженого гачком
  • Вибираємо пряжу
 • Схема і опис

Якщо вмієте в’язати гачком або у вас просто є величезне бажання навчитися, тоді перед вами відкриваються широкі можливості. Своїми руками зможете створювати різні незвичайні речі. Вміючи в’язати гачком, зможете створювати все — від шапочок і до кардиганів. В’язати для дітей — це одне задоволення.

У такій одежині дитині буде комфортно і тепло. Ви зможете вибрати будь-який візерунок. В’язані речі не виходять з моди. Розглянемо, як зв’язати люльку для новонародженого гачком — схема.

Як звязати люльку для новонародженого гачком  схема

Вибираємо пряжу

Вибираючи пряжу, необхідно продумати, якими характеристиками він повинен володіти. Оскільки люлька повинна мати якусь, хоч мінімальну жорсткість, пряжу слід вибирати відповідну. Важливо, щоб її можна було випрати, і вона при цьому не линяла, інакше після першого ж прання, ризикуєте зіпсувати настільки незвичайне творіння.

Як звязати люльку для новонародженого гачком  схема

Зверніть увагу на трикотажну стрічкову пряжу. Вона буде надавати виробу необхідну жорсткість і з доглядом за нею у вас не виникне проблем. Що стосується колірного рішення — тут немає обмежень для вашої фантазії. Експериментуйте і підбирайте вподобані вам варіанти.

Схема і опис

Припустимо, зупинили свій вибір на стрічкової пряжі. Вам потрібно 6 мотків, а також гачок відповідного під товщину нитки розміру.

ВАЖЛИВО. Номер відповідного для нитки гачка показник вказує виробник пряжі на пакуванні.

Щоб дно у люльки було жорстке, виконайте її основу з фанери. По всьому периметру необхідно виконати дірочки на рівномірній відстані один від одного.

Далі слідуйте наступним алгоритмом:

 • Як звязати люльку для новонародженого гачком  схемаОбв’яжіть дно вироби СБН (стовпчиком без накиду).
 • Тепер необхідно піднімати бортики. В’яжіть новий ряд за задню частину петлі попереднього ряду. За даною схемою в’яжіть по колу до необхідної висоти бортів.
 • Далі потрібно зв’язати невелику дах. Можете пов’язати її окремо, а в підсумку необхідно буде з’єднати деталі між собою.
 • Для зручності перенесення можна пов’язати ручки. Для цього необхідно набрати ланцюжок з ВП (повітряних петель). Далі, обв’яжіть їх звичайними стовпчиками.
 • Коли виріб буде зібрано, його край можна обв’язати мереживом, яке також зможете зв’язати за допомогою гачка.