Для новонароджених діток можна зв’язати гачком або спицями безліч самих різних і незвичайних речей. Вони можуть бути теплими, затишними і милими. Якщо любите в’язати гачком і хочете зв’язати милу дрібницю для новонародженого, зверніть увагу на люльку. Це дуже цікаве рішення і точно сподобається батькам дитини, та й дитині буде в ній зручно.

Як зв’язати люльку для новонародженого гачком

Зміст статті

  • Як зв’язати люльку для новонародженого гачком
    • Вибираємо пряжу
  • Схема і опис

Якщо вмієте в’язати гачком або у вас просто є величезне бажання навчитися, тоді перед вами відкриваються широкі можливості. Своїми руками зможете створювати різні незвичайні речі. Вміючи в’язати гачком, зможете створювати все — від шапочок і до кардиганів. В’язати для дітей — це одне задоволення.

У такій одежині дитині буде комфортно і тепло. Ви зможете вибрати будь-який візерунок. В’язані речі не виходять з моди. Розглянемо, як зв’язати люльку для новонародженого гачком — схема.

Вибираємо пряжу

Вибираючи пряжу, необхідно продумати, якими характеристиками він повинен володіти. Оскільки люлька повинна мати якусь, хоч мінімальну жорсткість, пряжу слід вибирати відповідну. Важливо, щоб її можна було випрати, і вона при цьому не линяла, інакше після першого ж прання, ризикуєте зіпсувати настільки незвичайне творіння.

Зверніть увагу на трикотажну стрічкову пряжу. Вона буде надавати виробу необхідну жорсткість і з доглядом за нею у вас не виникне проблем. Що стосується колірного рішення — тут немає обмежень для вашої фантазії. Експериментуйте і підбирайте вподобані вам варіанти.

Схема і опис

Припустимо, зупинили свій вибір на стрічкової пряжі. Вам потрібно 6 мотків, а також гачок відповідного під товщину нитки розміру.

ВАЖЛИВО. Номер відповідного для нитки гачка показник вказує виробник пряжі на пакуванні.

Щоб дно у люльки було жорстке, виконайте її основу з фанери. По всьому периметру необхідно виконати дірочки на рівномірній відстані один від одного.

Далі слідуйте наступним алгоритмом:

  • Обв’яжіть дно вироби СБН (стовпчиком без накиду).
  • Тепер необхідно піднімати бортики. В’яжіть новий ряд за задню частину петлі попереднього ряду. За даною схемою в’яжіть по колу до необхідної висоти бортів.
  • Далі потрібно зв’язати невелику дах. Можете пов’язати її окремо, а в підсумку необхідно буде з’єднати деталі між собою.
  • Для зручності перенесення можна пов’язати ручки. Для цього необхідно набрати ланцюжок з ВП (повітряних петель). Далі, обв’яжіть їх звичайними стовпчиками.
  • Коли виріб буде зібрано, його край можна обв’язати мереживом, яке також зможете зв’язати за допомогою гачка.