Для завершення будь-якого образу справжньої модниці просто необхідна стильна біжутерія. Як і на будь-який інший предмет гардеробу, аксесуари та біжутерію теж поширюються модні тенденції. Давайте подивимося, яка біжутерія в моді в 2017 році.

Модна біжутерія

У новому сезоні в тренді буде мінімалізм. Прикраси жінки повинні носити прості, але зі смаком. При цьому є одна важлива деталь. Якщо ви вибираєте біжутерію в стилі мінімалізму, то не варто обмежуватися одним предметом, таких прикрас повинно бути багато. І в даному випадку це не буде вважатися поганим тоном. Сміливо надягайте відразу кілька браслетів, головне щоб вони були витримані в єдиному стилі.

Стилісти говорять, що в 2017 році в моді будуть незвичайні форми, наприклад браслети, мають форму перевернутої вісімки або вузлика або навіть у формі гвоздика. Рекомендується носити такі браслети як додатковий аксесуар для наручних годин.

Якщо ви любите носити кільця, то вибирайте прості форми з дрібними каменями або зовсім без таких. Для кілець дотримуються такі правила – чим більше, тим краще, головне, щоб все поєднувалося між собою. Якщо колечко замало вам за розміром – не біда. Зараз модно носити кільця на середніх фалангах або навіть на верхніх.

Для ланцюжків і намиста теж актуальний стиль мінімалізм. Вони можуть бути доповнені невеликими витонченими підвісками або кулонами. Нововведення цього сезону – ланцюжка, що надіваються на тіло і охоплюють талію і торс. Такі незвичайні аксесуари будуть доречні на літньому пляжі як оригінальне доповнення до купальника. Інша новинка із цієї ж серії – ланцюжок, яка надівається на стегно. Це незвичайне прикраса можна носити з шортами або купальником. Так вас точно не залишать непоміченою.

Цього року в моду входить бабусине прикраса – брошку. Ще краще, якщо вона буде виконана під старовину. Так що пора відкривати сімейні скрині в пошуках родинних реліквій. Форма і матеріал можуть бути будь – якими- починаючи від самих простих і скромних і закінчуючи дорогоцінним камінням та благородними металами.

Дуже вишукано виглядає брошка, прикрашена перлами. Носити брошку можна різними способами – приколоти до блузці або до лацкана піджака, заколоти брошкою шарф або приколоти її на капелюшок. До речі в моді, як і раніше, вироби ручної техніки, тому можна сміливо втілювати свої дизайнерські задуми і зайнятися рукотворчеством – виготовленням біжутерії власного дизайну.