Яка буває гравірування на весільних кільцях

Весілля – найважливіший день у житті закоханих. Молодята хочуть бути по-своєму індивідуальними та запам’ятовуються. Сукня, костюм, ресторан, а також ідея весілля – хочеться, щоб все було оригінальне.

Кільця молодят теж не залишилися в стороні від модернізації загальноприйнятих правил. Раніше всі наші бабусі і мами вірили в прикмети. Тому ні про які гравировках, написи і знаки мови не йшло. Важливим аспектом слугувало і те, що кільця передавалися у спадок. І специфічні написи, що належать тільки двом людям, були б неактуальні для іншої пари.

Зараз молодь більш розкута, тому все більше пар хоче відрізнити свої помолвочные кільця особливими символами. Кільце є свого роду визнанням в любові, тому більшість закоханих хочуть пронести цей символ через все життя.

Трохи історії

Яка буває гравірування на весільних кільцях

Мода на прикрасу кілець написами прийшла ще з древнього світу. У різних країнах гравірування мала різний зміст. Одні народи робили написи, щоб догодити і богам, інші – для захисту сім’ї та шлюбу. Згодом цей звичай перейшов до церкви. Після вінчання молодих їм видавалися кільця з написами «раба божа» і «раб божий». Чимось нагадує нинішнє «спаси і збережи». Після радянських часів, гравірування кілець стала вільною формою, і зараз нею може придбати будь-який бажаючий.

Види гравірування

Зараз практично всі ювелірні магазини надають дану послугу. Існує кілька видів нанесення гравіювання на кільця.

 • Самої якісної та довговічної є лазерне нанесення гравіювання.
 • Алмазна гравірування нічим не відрізняється від попереднього варіанту, тільки стирається швидше.
 • Фотогравировку взагалі складно назвати складною роботою. Стирається дуже швидко, так як наноситься на кільце просто поверхово. Після стирання залишається слід, як від забруднення, яке не вивести чищенням.
 • Ювеліри пропонують розмістити напис на внутрішній або зовнішній стороні кільця.

  Перший варіант є більш оптимальним і поширеним, так як менше переможений механічних впливів.

  На кільця наносять всілякі написи:

 • Імена закоханих – на його кільці ім’я коханої, на її ім’я майбутнього чоловіка, а також можливе нанесення нікнеймів або ласкавих слів.
 • Дата вашого першого побачення або коли ви перший раз поцілувалися, а також дата майбутнього весілля. Всі ми добре знаємо, як чоловіки вміють забувати значущі дати. З таким нагадуванням вашій родині це точно не загрожує.
 • Пам’ятні фрази, зрозумілі тільки для двох.
 • Тварини або зображення знаків зодіаку.
 • На різних мовах визнання в любові.
 • Афоризми і фрази.
 • Фрази з латини чи біблії.
 • Жартівливі фрази.
 • Як вибрати майстра і догляд за кільцем

  Яка буває гравірування на весільних кільцях

  Вибирайте кільця в залежності від того, яку напис ви хочете отримати в результаті, щоб вистачило місце на все. Прослідкуйте, щоб кільце добре сиділо на вашому пальці. Якщо воно мало або велике, подбайте про те, щоб ювелір, до нанесення гравіювання, підігнав кільце за розміром. Після це буде зробити дуже складно, адже тоді може постраждати ваша напис.

  Якщо на кільці присутні візерунки, камені або кільце має напівкруглої форми, то напис слід наносити всередині. Так ви точно не зіпсуєте зовнішній вигляд свого прикраси.

  Гравірування наноситься не тільки за допомогою багатьох інструментів, але і різним шрифтом. Вам запропонують тонкий або товстий шрифт, друкованими літерами або прописом, або гладку випуклу напис, а також можуть написати її під різним кутом нахилу.

  Не забувайте про подальший догляд за виробом. Якщо напис або малюнок буде занадто складний, то і догляд вимагатиме чималих зусиль, інакше ваше кільце просто зіпсується. Якщо обрана вами фраза не влізе цілком, можна зменшити її, перевівши на іншу мову.

  Якщо ви вирішили зробити гравірування на обручках, слід заздалегідь подбати про вибір майстра і здійсненні замовлення. Найчастіше, запис до майстра розписано на місяці вперед, а якщо ваше замовлення ще і складний, то це може зайняти велику кількість часу.

  Краще вибирати хорошого або перевіреного ювеліра. Заощадивши невелику частину грошей, ви можете не тільки залишитися незадоволені результатом роботи, але і взагалі позбутися вашого кільця. Прочитайте відгуки і подивіться роботи, які виконував до цього майстер, поспілкуйтеся з замовниками, перевіривши реальність залишених відгуків.

  Що написати?

  Яка буває гравірування на весільних кільцях

   

  Вибираючи фразу для ваших кілець, грунтуйтеся тільки на ваших почуттях і відчуттях. Не біжіть за модою, штампуючи на ваших кільцях те, що перше побачили в інтернеті або у друзів. Підійдіть до цього питання свідомо. Краще, якщо фраза буде особливою для вас обох. Значуща і об’єднує вас в єдине ціле. Намагайтеся врахувати, так званий, термін придатності написи. Те, що зараз ви вважаєте таким важливим, через кілька років може втратити для вас сенс, адже жити вам з вашим кільцем все життя.

  Якщо у вас є сумніви, чи робити взагалі гравіювання, то краще відмовтеся від цієї ідеї. Як тільки ви точно будете знати, що саме ви хочете бачити на своєму кільці, тоді і зробите. Адже гравіювання можна нанести будь-який момент.