Більшість товарів, що продаються на світових ринках, виробляються в Китаї. Місцеві жителі відрізняються високою працьовитістю, спритністю і кмітливістю. Незважаючи на те, що більшість наших співвітчизників скептично ставляться до того, що «made in China», вони щорічно купують сотні речей саме китайського виробництва.

Стосується це не тільки побутових предметів, але і одягу. Деякі навіть намагаються слідувати китайським модним тенденціям, адже їх суттю є комфорт, універсальність і сексуальність. Так що ж таке мода по-китайськи? Давайте розбиратися.

Модні тенденції в китайському одязі у 2017 році

Китайці – досить суперечливі люди. Під оболонкою зовнішнього спокою і незворушності часто вирують пристрасті. Цей феномен знайшов своє відображення і в модних тенденціях. В одязі немає чогось середнього – це або скромні, непривабливі вироби мешковатого силуету, або відверті, викликають речі вибухових відтінків. Знайти щось класичне не так вже просто.

Отже, які типи одягу в 2017 році будуть популярні:

  • Міні-спідниці та спідниці міді.
  • Якщо перші не здають позиції вже не перший рік, то з спідницями довжиною нижче коліна все складніше. Вони набирали популярність, а потім зникали з світових подіумів на десятки років, щоб потім знову злетіти на пік актуальності. Що стосується відтінків, то для будь-якої довжини спідниць прийнятні відтінки від строгих до райдужних. Головне, підібрати до цієї частини гардеробу підходящий «вгору» і вдалі аксесуари.

  • Тренчи, кардигани і подовжені кофти.
  • Популярність цих предметів гардероба обумовлена досить м’яким місцевим кліматом. У той період, коли нам впору кутатися в шуби, середньостатистична китаянка накине легкий плащ поверх облягаючого светри і все, вона модна і приваблива. Головне правило таких речей – вони повинні бути зручні і не сковувати рухи. Саме тому в 2017 році будуть як і раніше актуальні речі «оверсайз», тобто виглядають на кілька розмірів більше необхідного. Сумнівний тренд, адже в ньому жінка втрачає свою сексуальність, але, як не дивно, він прижився не в одній країні світу.

  • Сукні-туніки.
  • Вони являють собою подовжений светр або блузу, а тому їх можна використовувати як самостійний елемент з колготками відповідної текстури, або як доповнення до джинсів, брюк або спідниці. Така універсальність особливо підійде тим, хто контролює обсяги свого гардеробу.

  • Оригінальні головні убори.
  • Широкополі літні капелюхи, кепки, посипані стразами, демісезонні шапки, прикрашені вушками, ріжками, тасьмою і бантами – головний убір це тепер не стільки доповнення, скільки самостійний елемент, який задає тон образу в цілому. Але вибираючи такі сміливі варіанти, подбайте про те, щоб зачіска була відповідною, так і макіяжем не варто нехтувати. І тоді ви обов’язково знайдете на собі не один захоплений погляд.