Акціонерна діяльність – це один з найпопулярніших способів інвестування грошей. Причому ці гроші будуть приносити реальний дохід, а не ті відсотки, що пропонують банки. Зараз багато хто намагається інвестувати в компанії, навіть враховуючи той факт, що немає гарантії на одержання прибутку. Тому потрібно точно знати, які акції буде вигідно купувати в 2017 році, щоб отримати реальний прибуток.

Як працюють акції

Перш ніж обирати серед компаній для інвестування, необхідно розібратися, що з себе представляє заробіток покупки акцій. Найголовніше, що необхідно знати, що представлена схема включає в себе поняття брокер. Це той посередник, через якого ви будете працювати, тобто здійснювати операції купівлі та продажу акцій. Саме він повинен вводити вас в курс справи, і оснащувати інформацією з приводу кращих вкладень.
Визначившись з конкретної купівлею цінних паперів, подальша робота виглядає згідно зі схемою:

  • У спеціальної компанії ви зустрічаєтеся з брокером, консультуєтеся і укладаєте договір;
  • На ваше ім’я відкривається рахунок, на який будуть йти відрахування;
  • Брокер буде самостійно здійснювати покупки акцій;
  • Від вас потрібно постійно підтримувати зв’язок і давати вказівки щодо придбання тієї чи іншого цінного паперу.

Які цінні папери купити в 2017 році?

Як ви зрозуміли, всі дії здійснює посередник, а не ви. Проте на вас лежить обов’язок приймати рішення про купівлю певних акцій. Представляємо список компаній, куди рекомендується вкласти свої гроші в 2017 році:

  • «Газпромнафта»

Ці акції коштують зовсім недорого, а от відрахування з них капають хороші.

  • Ощадбанк

Зараз вважається найбільшим банком на території Російської Федерації. Чим не гарний варіант?!

  • «Ростелеком»

Ця компанія на своїй ніші вважається однією з найбільш перспективних. Вона платить хороші виплати, і навіть збільшує їх розміри з часом.

  • МТС

Ця організація, безумовно, володіє потенціалом. Купіть акції МТС, і зовсім скоро вони принесуть чималу прибуток.

Перш ніж приймати остаточне рішення щодо купівлі цінних паперів, ми дамо вам цінну пораду. Для отримання більшої грошової віддачі не варто скуповувати акції однієї компанії. Якщо слідувати такій схемі, то можна не тільки не одержати прибутку, а й зовсім піти в мінус. Розділіть свої вкладення, і тоді ви будете впевнені в завтрашньому дні на 100%.