Які бувають весільні торти і як вибрати торт на весілля

При підготовці до весільного дня не треба забувати і про головний атрибут святкового столу на банкеті – весільному торті. Розрізання торта ця кульмінація всього весільного торжества, тому начинці і зовнішньому вигляду торта потрібно приділити особливу увагу.

Спільне розрізання торта невипадкова традиція, вона символізує те, що молодята готове спільно провести все життя, роблячи все разом, підтримуючи і піклуючись один про одного. І вся їх життя, буде наповнена солодкими і ніжними почуттями між ними, буде безтурботна та щаслива.

І природно кожній парі молодят хочеться, щоб їх торт був не тільки смачним, але і красиво прикрашене й виглядав справжнім шедевром кулінарії.

Якою може бути торт на весілля?

Які бувають весільні торти і як вибрати торт на весілля

Зараз кондитери можуть втілити в життя будь-які фантазії молодят. Індивідуальні види прикрас на торт – кораблю, замок, і інші, прикрасять будь-який банкет. Але, в основному всі молодята воліють, щоб торт був виконаний у класичному стилі, тобто був багаторівневим. Адже ці сходинки, символізують сходи щастя для майбутньої сім’ї. Але ці сходинки кожна пара прикрашає на свій смак.

В даний час дуже модно стало, робити сходинки не з торта, а з капкейків, які виконані в одному стилі.

Це рішення модно, сучасно, але позбавляє можливості молодятам спільно розрізати торт, так як кекси вже порційні. Плюсом такого варіанту є можливість зробити начинку різноманітною, і кожен гість може вибрати кекс по своєму смаку. І в цьому випадку буде легко розрахувати потрібну кількість капкейків.

Як вибрати весільний торт?

Які бувають весільні торти і як вибрати торт на весілля

Весільний торт дійсно прикрасить Ваше свято і порадує як молодих, так і гостей, якщо підійти до його вибору серйозно і врахувати кілька важливих моментів:

  • Якщо Вам сподобався торт не з каталогу кондитерської, яку Ви обрали для виготовлення торта, а з Інтернету, то не варто переживати. Зараз, будь-майстер своєї справи не відмовить у бажанні молодят, досить показати фото обраного ласощі, а начинку можна придумати спільно.
  • За зовнішнім виглядом торт повинен відповідати оформленню залу або загальним весільного стилю. Іноді торт прикрашають намистинками і мереживами, виходячи з наряду нареченої, але так роблять в основному на таких урочистостях, де особливо приділяється увага білого кольору. Тобто, якщо стиль оформлення залу, у білих і блакитних тонах. Якщо ж загальний стиль весілля не зовсім поєднується з білим кольором, то краще щоб торт відповідав стилю весілля.
  • Найголовніше у весільному торті все ж не зовнішній вигляд, хоча він теж дуже важливий, а смак. Не варто додавати в нього багато крему на масляній основі, краще щоб він був легким і повітряним. Тим більше він подається в кінці банкету, коли всі гості вже наїлися основних страв. У зимовий період начинка з фруктів або ягідних джемів, стануть гарним нагадуванням про літо і сонячних днях. Але, найголовніше, що торт повинен подобатися в першу чергу Вам, і якщо Вам до смаку шоколадна начинка, то нехай буде вона.
  • Якщо Ви дуже хочете справити враження на гостей весільного торжества, то можна замовити досить незвичайну начинку для торта. Кондитер зможе винайти шедевр навіть з тіста, змішаного з морквою або гарбузом. Такий підхід запам’ятається присутнім на весіллі надовго.
  • Оформлення торта. Прикраса весільного ласощі цілком залежить від смаку молодят. Можна декорувати торт кремовими квітами, мереживом з цукру, стрічками з мастики та ін Якщо є величезне бажання прикрасити весільний торт живими квітами, то необхідно обговорити все з кулінаром, який буде робити Ваш торт. Потрібно дізнатися, які з них більше підійдуть і протримають свій зовнішній вигляд в хорошому стані до кінця банкету.

За традицією на самій верхівці весільного торта стоять фігурки молодят. Зараз існує величезна кількість варіацій на дану тему. Фігурки можуть бути як класичні, так і носити смішний характер, наприклад, наречена тягне нареченого заміж і т. д. Якщо молодята працюють на одній роботі, то у фігурках можна зробити акцент на цьому, все залежить виключно від настрою та ідей молодят, а втілити в життя зараз кулінари можуть абсолютно всі.

Важливі моменти

Які бувають весільні торти і як вибрати торт на весілля

При виборі кондитерської компанії, або кондитера, деякі зараз можуть робити шедеври і вдома, потрібно уважно вивчити раніше приготовлені зразки весільних тортів. Вони можуть бути у них на сайті або можна попросити портфоліо при особистій зустрічі. Якщо Вам пропонують дегустацію, то ніколи не треба відмовлятися, так Ви зможете підібрати для себе справжнього професіонала своєї справи. Можна також подивитися відгуки в Інтернеті або розпитати у знайомих про кондитерах, послугами яких вони користуються.