Які конкурси провести для дорослих на Новий 2018 рік

Якщо ви плануєте зустрічати Новий 2018 рік у веселій компанії, де будуть присутні виключно дорослі люди, які мають гарне почуття гумору, необхідно заздалегідь подумати про розважальній програмі для такого заходу.

Щоб всім учасникам надовго запам’ятався свято, у програму обов’язково потрібно включити танці, пісні, ігри та інші подібні розваги. Крім того, пропонуємо вашій увазі цікаві дорослі конкурси на Новий рік 2018, які зроблять свято незабутнім.

Незвичний веселий конкурс під назвою «Круті яйця» здатний підняти настрій всім людям, присутнім на святі. Для нього необхідно заздалегідь приготувати кілька зварених круто яєць – кожному учаснику по одному.

Їхнє завдання полягатиме в тому, щоб із зав’язаними за спиною руками очистити і з’їсти яйця, що лежать перед ними на столі. Самий спритний і рухливий гравець неодмінно повинен отримати приз, адже виконати вищевказану завдання – справа аж ніяк не проста.

Найбільш популярним і не менш цікавим є конкурс-стриптиз. Звичайно, мова не йде про те, щоб максимально залишитися без одягу, а про те, щоб виконати танець, елегантно позбавляючись від окремих предметів гардероба. Все це цілком може пройти в рамках пристойності. Набагато цікавіше такий танець буде виглядати в парах.

Тому, вибравши кілька пар дівчат і хлопців, що бажають взяти участь в конкурсі, слід включити їм відповідну музику і потім насолоджуватися видовищем, яке неодмінно буде захоплюючим.

Для того щоб танець вийшов ще більш оригінальним, учасникам можна роздати реквізити – наприклад, посох Діда Мороза, стійкий стілець, і так далі. Переможців обиратимуть глядачі своїми оплесками, і вони, звичайно ж, повинні отримати цікаві презенти за свій виступ.

Ще один оригінальний конкурс для дорослих – танець з повітряними кулями. Кожній парі учасників слід видати по одній кульці, який хлопець з дівчиною затиснуть між своїми животами.

Необхідно виконувати танець, намагаючись щоб кулька не впав на підлогу, при цьому не можна доторкатися до нього руками. Це виглядає дуже кумедно, особливо в тому випадку, якщо музика буде час від часу змінюватися, стаючи то швидкої, то повільної. Виграють ті хлопець з дівчиною, які зможуть утримати кульку довше інших учасників.

Дорослі конкурси на Новий 2018 рік повинні бути неодмінно жартівливими, але, в той же час, зовсім не образливими, а для участі у них слід вибирати тільки тих осіб, які самі виявлять бажання брати участь у них.