Які конкурси влаштувати на Новий 2018 рік

Новий рік – самий довгоочікуваний і веселе свято, яке завжди приносить масу приємних емоцій і відчуття радості. Незалежно від того, в якій компанії ви будете відзначати цей захід, важливо, щоб всі учасники свята були в гарному настрої, відчували себе весело і комфортно.

Цього досить легко досягти, заздалегідь підготувавши веселі конкурси на Новий рік 2018, які зроблять свято яскравим і незабутнім.

Досить поширеним і захоплюючим є так звана «гра у фанти». Для участі в цьому конкурсі кожен з присутніх на святі гостей пише нехитре бажання на аркуші паперу, загортає його та кладе в спеціально призначену для цього ємність.

Протягом вечора кожен з учасників буде діставати з неї фант і виконувати те бажання, яке зазначено в записці. В залежності від того, яка компанія зібралася на свято, побажання можуть бути дуже різноманітними.

Якщо серед учасників заходу є діти, завдання можуть бути наступними: «розповісти вірш», «заспівати новорічну пісню», «пострибати на одній нозі», і так далі.

У тому випадку, якщо за новорічним столом зібралися лише дорослі люди з хорошим почуттям гумору, бажання можуть бути веселіше: «станцювати запальний танець біля ялинки», «поцілувати сусіда, який сидить праворуч за столом», і інші подібні завдання.

Будьте впевнені, що виконання таких нескладних, в той же час веселих, завдань, підніме настрій всім учасникам свята.

Якщо в приміщенні, де ви відзначаєте свято, досить багато місця, конкурси на Новий 2018 рік можуть бути більш рухливими. Всіма улюблена з дитинства гра «навколо стільців» відмінно підійде для будь-якої компанії.

Вона полягає в тому, що учасники конкурсу, які танцюють, розташувавшись в коло або просто рухаються під музику по колу в центі якого розставлені стільці. Кількість стільців на один менше, ніж кількість людей, зайнятих у конкурсі.

Суть гри в тому, що всі учасники повинні встигнути сісти на один із стільців, коли ведучий вимкне музику. З кожним разом один невдаха-учасник вибуває з гри, забираючи при цьому також стілець.

Таким чином, виграє в конкурсі найшвидший і спритний чоловік, який встигне сісти на останній з решти стільців.

На корпоративних вечірках, присвячених святкуванню Нового року, відмінним розвагою є оригінальний конкурс, під час якого необхідно намалювати портрет кого-небудь із присутніх на заході гостей.

Озвучувати, хто намальований на папері, заборонено, і зібрався колектив повинен здогадатися, хто саме зображений на портреті. Як правило, карикатури виходять дуже цікавими, бо гарний настрій на корпоративі забезпечено всім його учасникам.