Які квіти краще подарувати мамі на 8 березня 2018 року?

Восьмого березня ми вітаємо всіх без винятку жінок. Але найголовнішою з них і самим близьким для нас людиною залишається мама. Який букет можна подарувати мамі на 8 березня в 2018 році?

Квіти не дарма вважають універсальним подарунком до різних свят. Вони можуть стати як самостійним презентом, так і приємним доповненням до основного подарунка в Міжнародний жіночий день.

Ви можете піднести мамі рожеві або червоні троянди, – такий букет вважається класичним. Однак ці квіти можуть здатися дещо банальними для рідної людини, адже саме троянди дарують найчастіше.

Інша справа, якщо ви складете з них оригінальну композицію, оформивши стрічками, намистом та іншими елементами декору. Можна зробити це самостійно, а можна звернутися до фахівця в квітковому магазині.

У цей день також можна подарувати тюльпани, лілії, жасмину, іриси або орхідеї. (І не варто підносити гвоздики і гладіолуси, які традиційно вважаються чоловічими квітками).

Ідеальний варіант – вибрати улюблені квіти мами, доповнені красивими декоративними елементами.

Практично будь-які рослини будуть виглядати ефектно в плетеному кошику. Оригінально виглядають букети квітів, доповнені штучними метеликами або мініатюрними пташками.

Скільки квітів подарувати мамі на 8 березня в 2018 році? Традиційно до свят підносять непарна кількість квітів – 3, 5, 7 і більше.

Який букет можна подарувати мамі на 8 березня, вам підкаже флорист в квітковому магазині. Він порадить, скільки квітів подарувати мамі на 8 березня, які квіти підійдуть для складання букета, якого розміру і форми він має бути, яку упаковку для нього вибрати.

Вирішуючи, які квіти подарувати мамі на 8 березня, зверніть особливу увагу на їх запах.

Якщо вона любить яскраві аромати, віддайте перевагу букету з добре вираженим приємним запахом і, відповідно, якщо їй не подобаються сильно пахнуть квіти, виберіть рослини зі слабким ароматом.

Скільки тюльпанів або троянд подарувати мамі на 8 березня? Зазвичай підносять букети з п’яти, семи, дев’яти або одинадцятої квітів, але можна вручити і шикарний букет з 100 троянд або інших рослин.

Який домашній квітку подарувати мамі на 8 березня? Кімнатна рослина буде радувати його власницю набагато довше, ніж зрізані квіти. Особливо стильно і незвично виглядають бонсаї – маленькі декоративні деревця.

Якщо мамина квартира невелика, виберіть для неї в подарунок калатею, маранту або аспленіум. Для великих приміщень можна придбати шафлеру, драцену, кордилин або фатсії.

Однак не варто дарувати плющі, в’юни і подібні рослини, так як вважається, що вони приносять нещастя. І якщо ваша мама вірить в подібні прикмети, ви омрачите їй свято таким подарунком.

Щоб не розчарувати її, краще заздалегідь дізнатися, які рослини вже є в її колекції і яка квітка вона хотіла б отримати.