Які подарунки краще дарувати дітям на Новий рік 2018

Вас запросили на свято друзі або родичі, і ви роздумуєте, що подарувати їх діточкам на 2018 Новий рік? А може бути, ви хочете зробити подарунок своєму синові чи доньці?

Які подарунки дарують на Новий рік дітям? Це можуть бути іграшки, розвиваючі ігри, набори для творчості та спортивні приналежності. У виборі новорічного подарунка, в першу чергу треба прийняти до уваги вік дитини.

Подарунки на Новий 2018 рік для дітей 2-3 років

В якості подарунків на Новий рік для дітей 2-3 років можна вибрати пірамідки, кубики, веселих зайчиків, ведмедиків і кошенят, іграшки для купання, музичну шкатулку, виконуючу мелодійні колискові.

Також в якості подарунка на Новий рік дітям 2-3 років можна купити набір срібною або мельхіорової дитячого посуду (тарілку, чашку і ложку), срібну ложечку із зображенням янголятка чи фігурки якої-небудь тварини на черешку.

Срібло знищує бактерії в порожнині рота і на зубках дитини, виводить з організму токсини. Так що традиція дарувати дітям прилади з срібла не випадкова.

Щоб захистити дитину від впливу злих сил, йому дарують срібний дзвіночок, який вішають над ліжечком або над дверима дитячої кімнати.

Що подарувати дітям 4-5 років на 2018 Новий рік

Можна подарувати дитині диски з мультфільмами, іграшку у вигляді улюбленого персонажа мультфільму – Чебурашку, зайчика та ін.

Обговорюючи, що дарувати дітям 4-5 років на Новий рік, треба сказати, що дівчатка цього віку віддають перевагу грати в ляльки, м’які іграшки, хлопчики люблять захоплюючі пригодницькі ігри, машинки, спортивні розваги.

Дівчатка цього віку будуть раді отримати набори дитячої косметики. Це може бути гігієнічна помада, бальзам або блиск для губ, гель для душу і т. п.

Маленькі модниці будуть у захваті від нових шпильок, браслетів та іншої біжутерії, красивою сумочки або рюкзачка.

Новорічні подарунки дітям 6-7 років

Вибираючи новорічні подарунки дітям 6-7 років, зверніть увагу на ігри, що розвивають увагу, уяву і пам’ять. Які подарунки дарують на Новий рік дітям в цьому віці?

Це може бути настільна гра для хлопців цього віку, розвиваючі ігри («Вивчай цифри», «Вчимо літери» тощо), азбука, в якій можна писати фломастером і стирати написане.

Новорічні подарунки дітям 6-7 років можна вибрати в магазині спорттоварів. Дітям цього віку можна подарувати футбольний м’яч, ковзани, ролики, самокат або велосипед, лижі, костюм для занять спортом, шведську стінку.

А якщо вам складно вибрати, що подарувати на Новий рік малечі, то якщо йде про подарунок для дитини родичів або друзів, просто піднесіть їм подарунковий сертифікат на придбання речей в дитячому магазині.