Які подарунки можна зробити підлеглим на Новий 2018 рік

Як правило, це колективні подарунки від фірми, а не від керівництва. Звичайно, можна подарувати всім однакові презенти, але можна зробити і різні в залежності від підрозділів фірми.

Якщо подарунки підлеглим на Новий рік будуть подаватись у присутності всього колективу, то, щоб нікого не образити, варто вибирати приблизно схожі за вартістю предмети. Якщо ж ви будете дарувати їх особисто, то їх вартість не має принципового значення.

Що ж можна подарувати підлеглим на Новий 2018 рік? Це можуть бути презенти, пов’язані з новорічною тематикою: настінні чи настільні календарі, штучні ялинки, сувеніри у вигляді Діда Мороза, Снігуроньки, веселих сніговиків, флешки у вигляді Діда Мороза або Снігуроньки, ялинкові іграшки і т. п.

Актуальними будуть і подарункові продуктові набори з чаєм, кавою, коробки шоколадних цукерок, спиртні напої – шампанське з парою фужерів, горілка з банкою солоних огірків або помідорів і т. п.

Інший традиційний вигляд подарунків підлеглим на Новий рік – письмові приладдя: ручки, щоденники, блокноти з новорічною тематикою.

Перерахуємо інші ідеї новорічних подарунків: фоторамки, гуртки з веселими написами, чайні пари, декоративні свічники і свічки, брелоки для ключів, магніти на холодильник.

До числа корисних подарунків належать аксесуари для гаджетів – карти пам’яті, зарядні пристрої до акумуляторів, підсвічування і пилососи для клавіатури, чохли для смартфонів, коробки для дисків і т. п.

Автолюбителям знадобляться аксесуари для машин: органайзери на крісла, адаптери для зарядки USB-пристроїв з ліхтариками, чайники або кавоварки, які працюють від прикурювача, набори дорожньої посуду.

Прекрасними подарунками підлеглим на Новий рік 2018 також стануть квитки на концерт відомого виконавця, сертифікати на відвідування розважального центру, фітнес-клубу чи басейну.