Ви хочете вибрати подарунки на День святого Валентина подругам? До цього свята підносять невеликі листівки із зображенням сердечок – валентинки – і символічні презенти начебто сувеніри у вигляді сердечок, магнітиків на холодильник, брелоків у вигляді сердечок або янголяток, блокнотів з подібною символікою і т. п.

Що подарувати подругам на День святого Валентина?

Ви як ніхто інший знаєте їх смаки, а значить, вам нескладно буде вибрати для них щось підходяще. Варіантів таких презентів досить багато: це можуть бути фотоальбоми, декоративні свічки, гарні рамки для фотографій, шкатулки, вази, конфетница.

До цього свята також часто дарують чашки з малюнками у вигляді сердечок і пристосування для кухні, наприклад, набори підставок для гарячого, прихватки-рукавиці з аплікаціями у вигляді сердечок та ін.

В подарунок на День святого Валентина подругам можна піднести те, що стороннім людям дарувати не прийнято. Наприклад, мило ручної роботи, засоби догляду за обличчям і тілом (різні гелі, бальзами, пінки, скраби, креми тощо), декоративну косметику.

Вашим подругам буде приємно отримати навіть невеликі подарунки, які зроблені з душею. І нехай в житті ваших близьких буде більше таких приємних дрібниць!

Що ще можна дарувати подругам на День святого Валентина? Ви можете вибрати для них і подарунки за інтересами. Наприклад, журнали, якими подруги цікавляться, чи книги улюблених авторів.

Якщо подруги люблять музику, можна подарувати їм диски з улюбленими піснями та музичними композиціями.

Якщо вони працюють за комп’ютером, їм знадобляться різні аксесуари для нього – флеш-карта, оригінальна і зручна мишка, підставка для дисків та ін. Використовуйте для пакування папір з сердечками, коробочки у вигляді сердець або іншої символіки цього свята.

Якщо ви часто зустрічаєтеся і влаштовуєте спільні чаювання, то прекрасними подарунками на День святого Валентина подругам стане хороший чай або каву в красивій упаковці, книги з рецептами приготування оригінальних і смачних напоїв.

Який ще сюрприз можна підготувати для подруг на День святого Валентина? Якщо ви вирішили відзначити це свято разом, то прикрасою святкового столу стане композиція з цукерок і фруктів у плетеному кошику у формі сердечка.

Ви можете скласти таку композицію самі і оформити кольоровими стрічками, «завив» їх у вигляді спіралей з допомогою ножиць. А головне – проявіть до своїх подруг увагу і висловіть у цей день теплі почуття.