Які подарунки не люблять жінки на 8 березня?

Догодити з подарунками буває непросто. Особливо жінці, особливо 8 березня. Спробуй вгадай, що може викликати її невдоволення. Разом з тим в горезвісної жіночій логіці, як кажуть, є частка логіки.

Спробуємо розібратися, що викликає досаду та роздратування у представниць прекрасної статі.

Ми перерахуємо 10 подарунків, які не варто дарувати жінці на 8 березня в 2018 році. Якщо ви не є родичем, не варто підносити занадто особисті речі, наприклад білизна, косметичні засоби.

Можна купити духи, але не варто дарувати дезодоранти навіть близьким людям, інакше ваша дружина чи подруга сприйме це як натяк на те, що вона приділяє недостатньо уваги власну гігієну.

І вже звичайно, не варто затьмарювати їй настрій в цей день, вручаючи антивікову косметику, засоби, що допомагають позбутися від розтяжок, целюліту і т. п., навіть якщо подібні креми і гелі їй рекомендовані.

Які подарунки не люблять отримувати жінки на 8 березня 2018 року?

Вважається, що жінкам похилого віку не варто дарувати годинники, які нагадують про віці. Згідно склалася за довгі роки традиції, також не прийнято підносити в подарунок дзеркала.

Які подарунки до 8 березня викликають найбільше незадоволення у жінок? До списку невдалих презентів можна віднести надто прозаїчні речі, наприклад, набори каструль, сковорідок, качалки для тіста, ополоники, засоби для миття посуду і т. п.

Мало хто з представниць прекрасної поду хотів би отримати їх до 8 березня, коли жінкам передусім хочеться відчувати себе коханими і бажаними.

Виняток можна зробити тільки в тому випадку, якщо ви знаєте, що ваша дружина чи подруга мріє про який-небудь кухонному приладі, наприклад, про мультиварці або мороженице.

У число тих подарунків, які не потрібно дарувати жінкам на 8 березня в 2018 році, також входять офісні та канцелярські товари. Не варто підносити і курильне приладдя (попільнички, скриньки для сигар, запальнички тощо). Навіть якщо ваша дама курить, навряд чи вона зрадіє таким речам.

Які ще подарунки не дуже люблять жінки на 8 березня? Одним людям подобається отримувати жартівливі презенти, інші ж можуть вважати їх недоречними. Так що не варто дарувати вашій подрузі або колезі по роботі футболку з жартівливою написом і дружній шарж на неї, якщо ви не впевнені, що вона їх оцінить.

Також суттєве невдоволення буде висловлено будь-якою жінкою, якщо в подарунок на 8 березня вона отримає якусь дуже дешеву, а тим більше неякісну річ.

Адже тим самим ви демонструєте, наскільки не цінуєте ту, кому вони адресовані. Так що якщо ви обмежені в засобах, краще купіть скромний, але милий букет квітів, а не дешеву китайську дрібничку.

Яких дарунків чекають жінки на 8 березня?

Їх список досить великий: це солодощі, прикраси, сувеніри, гаджети. Прекрасними подарунками стануть речі, пов’язані з хобі вашої обраниці.

Втім, якщо ви не впевнені у виборі, краще піднести подарункову карту якого-небудь магазину.