Під Новий рік всі ми стаємо трохи чарівниками і прагнемо порадувати своїх рідних і близьких, вибравши для них бажані подарунки. Що подарувати родичам на Новий рік 2018?

Це можуть бути новорічні сувеніри (штучні ялинки, фігурки Діда Мороза, Снігуроньки, сувеніри у вигляді символу наступаючого року – собаки), календарі, декоративні свічники і свічки.

З іншого боку, можна вибрати і щось більш практичне, наприклад, подарункові набори з чаєм, кавою, зі спиртними напоями – шампанське з парою фужерів, горілка з банкою солоних огірків або помідорів і т. п.

Вибираючи подарунки родичам на Новий 2018 рік, потрібно враховувати різні нюанси – їх вік, захоплення і звички.

Наприклад, сестрі, кузині і тітці можна подарувати набори засобів по догляду за обличчям і тілом, декоративну косметику, парфуми, туалетну воду або подарунковий сертифікат на покупку товарів у магазині косметики та парфумерії. Такий презент можна покласти у червоний різдвяний «носок» з оксамиту або атласу.

Які ще новорічні подарунки можна дарувати родичам на Новий рік? Брат і племінник будуть раді отримати мобільний телефон, смартфон, джойстик, кермо для віртуальних автогонок, штурвал для віртуального літака, плеєр з навушниками, диски з улюбленими фільмами або музикою.

Що подарувати родичам на Новий рік 2018? Відмінними подарунками для батька і дядька стануть аксесуари для автомобіля (органайзер на крісло, подушки для авто, столик для перекусів, камера заднього виду) або різних гаджетів (чохол для мобільного телефону, карта пам’яті, підсвічування для клавіатури комп’ютера тощо ).

Вибираючи подарунки літнім родичам на Новий рік 2018 – бабусі або дідусеві, зверніть увагу на різні прилади для збереження та підтримки здоров’я: масажери для різних частин тіла, автоматичні або напівавтоматичні тонометри, глюкометри, прилади для лікування магнітною енергією, лазерним випромінюванням.

Якщо у бабусі або дідуся є проблеми із зором, можна подарувати їм зручний світильник: торшер, бра, настільну лампу-трансформер, нічник, що освітлює частину кімнати в темний час доби.

Вирішуючи, які подарунки краще дарувати родичам на Новий рік, не забудьте про те, що такі презенти потрібно буде красиво упакувати і супроводити вітальними листівками.