Які подарунки віддають перевагу чоловіки 23 лютого 2018 року?

У День захисника Вітчизни ми вітаємо з святом чоловіків всіх віків – і тих, хто проходив службу в армії, і тих, кому це належить, і тих, хто не має і не буде мати до неї до неї ніякого відношення.

Так що це свято у нас став аналогом Дня чоловіків, – така склалася традиція. А що хочуть отримати чоловіки в подарунок на 23 лютого в 2018 році?

Жінки вітають своїх колег по роботі, родичів і друзів. Для всіх потрібно вибрати подарунки, а це буває непросто. Що являє собою ідеальний подарунок на 23 лютого на думку чоловіків? У цей список входять різні предмети.

Які ж подарунки віддають перевагу чоловіки на 23 лютого? Представники сильної статі позитивно відгукуються про предмети з військовою символікою. Це можуть бути шапки для лазні у вигляді солдатських пілоток, запальнички у вигляді гранат, гуртки з подібною символікою.

Що хочуть отримати чоловіки в подарунок на 23 лютого в 2018 році?

Це різні гаджети і аксесуари для них (чохли для мобільного телефону, флеш-карти, підсвічування або пилососи для клавіатури комп’ютера тощо), аксесуари для автомобілів.

Колезі по роботі, керівнику або бізнес-партнера можна піднести щоденник або папку з обкладинкою з шкіри, органайзер або візитницю в красивому палітурці і т. п.

Ідеальний подарунок на 23 лютого на думку чоловіків повинен бути практичним, якісним і в той же час дещо романтичним. Вибираючи презент, краще враховувати захоплення та хобі вашого друга або родича.

Наприклад, можна подарувати йому книгу улюбленого автора, підписку на чоловічий журнал, колекцію дисків із записами улюблених фільмів або пісень, квитки на концерт популярного виконавця, спортивний матч.

Яким ще подарунків на 23 лютого в 2018 році віддають перевагу чоловіки? В такий день можна подарувати набір якісних спиртних напоїв – коньяку, віскі – у подарунковій упаковці.

Якщо ви хочете вибрати щось із посуду, зверніть увагу на набори келихів, металевих чарок в чохлі або похідні фляжки.

Які подарунки не люблять чоловіки на 23 лютого?

А як не помилитися з подарунком для чоловіка на 23 лютого? Більшості з них не подобається отримувати сувеніри і дрібнички, а також надто прозаїчні подарунки начебто шкарпеток.

Не варто дарувати одеколон або парфумерний набір, якщо ви не знаєте, яким віддає перевагу ароматам чоловік.

Не варто в’язати для нього до цього дня светр з оленями (як це роблять люблячі мами) або пекти торт, якщо він не любить солодке.

Іншими словами, потрібно враховувати смаки та вподобання вашого друга або родича – і ваш подарунок йому сподобається.