Волосся постійно піддається негативному впливу навколишнього середовища. Пил, сонячні промені все це погіршує стан волосся і псує їх зовнішній вигляд. Крім того постійні укладання й використання всіляких плойок і прасок тільки погіршують ситуацію. Тому щоб відновити блиск і здоровий вигляд варто виконувати деякі процедури в домашніх умовах.

Вибір засобів для миття волосся

У першу чергу варто максимально відповідально поставитися до вибору шампуню та ополіскувача. Рекомендується, щоб вони були з однієї серії від одного виробника. Це дозволить дати волоссю всі необхідні поживні речовини. Шампуні також варто вибирати в індивідуальному порядку. При цьому важливо враховувати тип волос та його особливості. Що стосується домашніх рецептів для поліпшення стану волосся, рекомендується використовувати звичайне яйце, яке втирається в шкіру голови і по всій довжині волосся. Особливою популярністю користуються сьогодні сироватки, які поєднують в собі всі позитивні якості масок і кондиціонерів. Вони можуть бути найрізноманітнішими.

Розчісувати волосся необхідно як можна частіше. При цьому варто звернути увагу на тип гребінця. Для різних волосся потрібні різної форми гребінця. Вони можуть бути з частим або рідкісними зубцями. Волосся варто мити по мірі забруднення. Занадто часте миття може порушити функціональність шкірного покриву голови. При цьому занадто жирні і брудні волосся призводять до утворення лусочок, які також порушують процеси в епідермісі головного покриву.

Використання різних ополіскувачів

Для того щоб надати волоссю живий вигляд варто використовувати народні рецепти, якими користувалися ще в минулі часи. Для цієї мети краще всього використовувати трави. Їх можна зібрати і висушити самостійно, а можна придбати необхідні трави вже готові в аптеках. Серед найпопулярніших рослин, які використовуються для додання волоссю живого виду можна виділити:

  • кропиву;
  • лопух;
  • ромашку;
  • кульбаба;
  • м’яту;
  • мати-й-мачуху.

З них варто приготувати відвар, використовуючи невелику кількість трави і склянку води. Таким відваром волосся обполіскують. Після цього можна не обполіскувати їх водою і просто висушити рушником. Правильний догляд гарантує якісний результат, яких зберегтися протягом тривалого часу.