Які прокладки для рушникосушки краще: силіконові, фторопластові, гумові, паронітові

Користуючись благами квартирної цивілізації, ми іноді забуваємо про те, як що працює, і звідки що береться. Поговоримо про сантехніці, а конкретніше про сушилах. Зручність від них незаперечна: пристрій чудово сушить рушник і білизну, споживаючи гарячу проточну воду.

Чудова річ, ніяких витрат, а в господарстві потрібна. Будь-яке встановлене пристрій, особливо у водопровідній системі, вимагає періодичного огляду та обслуговування. У полотенцесушителей є вузол, що вимагає уважного контролю, це ущільнювальні прокладки у місці стику приєднання до водопровідної мережі будинку. Підтікання води у вузлі стику відзначається досить часто.

Причини цього можуть бути різні:

 • Поганий монтаж, неякісно виконані роботи з підключення до системи гарячого водопостачання.
 • Шлюб у самому полотенцесушителе.
 • Протікання в прокладках.
 • Серед перелічених причин найчастіше відзначається вихід з ладу прокладок. Для застосування при монтажі труб пропонується кілька варіантів прокладок, що відрізняються по товщині і матеріалу.

  Силіконові накладки для рушникосушки

  Зміст статті

  • Силіконові накладки для рушникосушки
  • Фторопластові накладки
  • Гумові і паронітові ущільнення

  Які прокладки для рушникосушки краще: силіконові, фторопластові, гумові, паронітовіЦе прокладки, давно використовувані при монтажі водопровідних труб. За своїми характеристиками дуже нагадують гумові аналоги. Володіють еластичністю, відсутній запах, немає шкідливих компонентів.

  Можуть витримувати тиск до 500 Бар, температура до +350 °С. Бажано проводити заміну раз у два роки.

  Фторопластові накладки

  Які прокладки для рушникосушки краще: силіконові, фторопластові, гумові, паронітовіМатеріал на вигляд світлого кольору і на дотик досить твердий. За своїми характеристиками є стійким до температур: від -120 °С до +150 °С, добре витримує тиск до 160 Бар і агресивні середовища. При використанні показав себе відмінно.

  Не поддавливается при міцному затягування вузлів, так як кромки труб у місцях притягнення до кранів досить гострі.

  Гумові і паронітові ущільнення

  Які прокладки для рушникосушки краще: силіконові, фторопластові, гумові, паронітовіЯкі прокладки для рушникосушки краще? Гумові прокладки виготовляються з матеріалів твердих сортів гум. Перевага — це низька ціна, широкий асортимент розмірів. У порівнянні з іншими виробами термін служби самий маленький, всього близько року.

  Важливо! При міцній затягуванні вузлів є ймовірність проколоти матеріал. Температура використання: від – 20 °С до +90 °С.

  Паронітові. Виготовляються з матеріалу, у складі якого знаходяться каучук і азбест. Недоліком є вміст шкідливих речовин у матеріалі через азбесту. Хоча розмір його невеликий, але шкода хоч і малий, наноситься.

  Характеристики роботи: витримує температуру до +2000, до 60 Бар (для армованих) і до 40 Бар (для неармованих). Застосування наголошується на великих магістральних трубопроводах мереж.

  Підводячи підсумок, можна сказати, що лідером на сьогоднішній день, особливо для застосування на сушилах, є фторопластові прокладки. Другими за експлуатаційними характеристиками стають силіконові аналоги. Далі замикають список гумові і паронітові варіанти.