Які ручки вибрати для кухонного гарнітура: якого розміру, з яких матеріалів

Однією з головних частин кухонного гарнітура є ручка. Вона повинна бути не лише практичною, але і підходити під дизайн-інтер’єр кухні. Тому до вибору такої деталі потрібно підходити з особливою відповідальністю. Правильно підібрана фурнітура допоможе не тільки зробити знаходження на кухні комфортною, але і доповнити дизайн приміщення.

З якого матеріалу краще купувати ручки для меблевого гарнітура

Зміст статті

  • З якого матеріалу краще купувати ручки для меблевого гарнітура
  • Якого розміру бувають ручки
  • Найбільш популярні дизайни

Які ручки вибрати для кухонного гарнітура: якого розміру, з яких матеріалівШафки кухонного гарнітура відкриваються за добу більше 10 разів. Тому щоб ручки прослужили вам не один рік, потрібно вибирати міцний і надійний матеріал. Великою популярністю славляться сплави з металів.

Якщо фурнітура обрана певного стилю, тоді знадобляться моделі з декоративним покриттям. Наприклад, для класичного або стилю бароко підійдуть варіанти з імітацією срібла, бронзи або нікелю. Відтінок предмета можна підібрати під колір фасаду чи іншої частини гарнітура.

Які ручки вибрати для кухонного гарнітура? Сьогодні великою популярністю користуються моделі з імітацією антикварного металу. Такий ефект досягається за рахунок патинування (на метал наноситься спеціальний склад). Фурнітуру для кухонного гарнітура можна знайти з пластику, дерева та порцеляни. Такі моделі вимагають трепетного догляду за порівнянні з пластиком.

Пам’ятаєте! Порцелянові вироби дуже крихкі і непрактичні, тому краще відмовитися від таких ручок для кухні.

Якого розміру бувають ручки

Які ручки вибрати для кухонного гарнітура: якого розміру, з яких матеріалівРозмір предмета залежить від габаритів фурнітури. Ручка повинна бути пропорційна дверному шафі. Для сучасної меблів краще вибирати довгі варіанти середнього розміру. У будівельному магазині можна зустріти моделі маленьких, середніх і великих розмірів. Вони мають різну форму і зовнішній вигляд. Тому підібрати потрібний варіант можна для будь кухонних меблів.

Найбільш популярні дизайни

Які ручки вибрати для кухонного гарнітура: якого розміру, з яких матеріалівДо найбільш популярних варіантів ручок відносять:

  • Ручки-скоби – найбільш популярний вид фурнітури. Модель має вигнуту або П-подібну форму. Вона щільно фіксується до фасадів і зручна в експлуатації. Можна зустріти великий асортимент моделей в різних стилях.
  • Рейлінгові моделі використовуються в сучасному кухонному гарнітурі. Циліндрична форма з двома тримачами виглядає стильно і просто на людей кухні.
  • Кнопки – круглі моделі схожі на старовинні варіанти. Використовують такі моделі у класичних стилях. В сучасному дизайні використовуються вкрай рідко. Зазвичай кнопки встановлюються на невеликі ящички з вузьким фасадом.
  • Профіль-ручки – невеликий відрізок пластикового або алюмінієвого профілю. Кріплять його до бокової або верхньої частини дверцятах.
  • Врізні варіанти – відмінно підійдуть для тих, хто не любить випирають моделі в гарнітурі. Фурнітура врізається в меблевий фасад, тому її практично непомітно.
  • При покупці кухонного гарнітура окрему увагу слід приділити ручкам. Адже від них залежить завершений вигляд конструкції і зручність в експлуатації. Вибрати фурнітуру не так складно, головне-чітко визначитися зі стилем, габаритами і зовнішнім виглядом виробу. І тоді залишиться лише вибрати найбільш міцні і стильні варіанти.