Які статуси і побажання вибрати на Новий 2018 рік

Новий рік – одне з найбільш очікуваних свят не тільки для дітей, але і для кожного дорослого. Всі люди з передчуттям чекають його і готують не тільки презенти один одному, але також підбирають статуси і готують побажання на Новий рік 2107, щоб здивувати і порадувати своїх друзів і родичів.

Поздоровлення можуть бути самими різними, і їх зміст в основному залежить від того, яка саме компанія збереться за святковим столом.

Якщо свято буде проходити в сімейному колі, у присутності дітей і близьких людей, можна підготувати добрі, щирі побажання, в прозовій або віршованій формі. Нижче наведені деякі приклади того, якими можуть бути побажання на Новий 2018 рік.

1.
Вдачі, радості і щастя
Бажаю вам я в новий рік,
І нехай тривоги і негоди
Не вартують вас біля воріт.
Щоб сонце вам завжди світило,
Збувалося все, що серце чекає
І щоб все було вдало
Сьогодні, завтра, цілий рік!

2.
Наряджаючи ялинку, кожна людина обов’язково повинен загадати, щоб будь-яка іграшка, що розбилася під час цього процесу, неодмінно виконала одне з найзаповітніших бажань. І тоді свято ми всі зустрінемо з усмішками на обличчях!

3.
Нехай у свято новорічне бажання загадаются,
І кожен день, весь цей рік, нехай мрії збуваються!

Вибираючи статус про Новий рік 2018, потрібно проявити фантазію і постаратися підібрати їх так, щоб веселими лаконічними фразами підняти настрій всім тим, хто їх зможе побачити.

Ось кілька варіантів того, якими можуть бути статуси.

  • Мандаринки пішли в хід, значить, скоро Новий рік!
  • У мене є два бажання в новому році: великий плюс на моєму особистому рахунку в банку і такий самий мінус на моїх вагах. Дідусь Мороз, не переплутай, будь ласка!
  • Шановні друзі! У новорічну ніч не забудьте в 23.55 вийти з «Однокласників», і підняти келихи з шампанським за наступаючий щасливий рік!
  • А ви вже вирішили, де будете святкувати цю чудову святкову ніч, з 31-го грудня на 7 січня?
  • Олів’є, вино, солянка, мандаринки і компот! Це вам не просто пиятика, це свято – Новий рік!
  • Кращий Новий рік такий, після якого не залишається фотографій!