Які сукні краще одягнути на Новий 2018 рік

Напередодні зимових свят усі дівчата замислюються над тим, у чому вони будуть зустрічати Новий рік. Найчастіше представниці прекрасної статі обирають для цього найрізноманітніші сукні, які можуть бути різних фасонів, мати різну довжину та колір.

Щоб вирішити, яку сукню вдягнути на Новий 2018 рік, насамперед на першо потрібно згадати, яка тварина за східним гороскопом є його символом.

2018 рік – рік Золотий Собаки, яка любить все яскраве і нарядне. Відмінним варіантом стане коротке плаття з елементами золотистого кольору, які можуть ефектно виглядати на будь-якому темному тлі. Основний колір сукні з такою золотою обробкою може бути і червоного відтінку (бордовим або більш яскравим). Адже за канонами східного гороскопу стихія вогню породжує стихію землі, тобто енергія червоного в даному випадку підтримує енергію жовтого (золотого).

Фасон такого сукні може бути досить простим, так як помітні деталі золотих відтінків отже будуть досить сильно притягувати до себе погляди оточуючих людей.

Як доповнення обов’язково потрібні якісь ефектні аксесуари. Краще всього буде обмежитися класичними туфлями, невеликим клатчем і прикрасами, підібраними в одній гамі. Колір цих деталей новорічного вбрання потрібно підбирати з міркувань поєднання з основним кольором сукні: наприклад, чорний — якщо сукня досить яскраве, або контрастує (золотий, яскраво-жовтий, червоно-коричневий) — якщо в сукні переважають спокійні відтінки.

Вирішуючи, якого кольору має бути сукня на Новий рік 2018, не обов’язково вибирати його виключно в кольорі, властивого тварині символу наступаючого року. Можна обмежитися невеликим аксесуаром жовтого, коричневого або золотого кольору – поясом, брошкою, шпилькою, капелюшком або сумочкою.

Головне, щоб ця деталь поєднувалася з сукнею. Жовто-золотий відмінно виглядає в парі з чорним, синім і білим відтінками, тому ви можете вибирати одяг будь-якого із зазначених кольорів.

Замислюючись над тим, в якій сукні зустрічати Новий 2018 рік, необхідно підбирати вбрання по своїй фігурі. Ви, як ніхто інший, знаєте, які частини вашого тіла краще підкреслити, а які, навпаки, сховати під тканиною.

Відповідно до цього необхідно підбирати і фасон, який найкращим чином підійде індивідуально вам. Хто не побоїться надіти короткий обтягуючі сукні, а для іншої дівчини відмінним варіантом стане одяг вільного покрою.

Спідниця «в підлогу» робить силует більш витонченим і струнким, а квітчасте вбрання візуально потовщують фігуру.

Завдяки нехитрим правилам, яких слід дотримуватися, ви зумієте створити свій неповторний образ, підберете відмінне плаття, в якому будете чудово виглядати.

Для того щоб наряд виглядав ще більш цікавим, його потрібно доповнити відповідними аксесуарами і оригінальними деталями.