Дуже приємно усвідомлювати, що твої ноги виглядають доглянуто і привабливо. Але окрім естетичних міркувань, доглянуті ноги менше страждають від мозолів і натоптишів. Наші ноги на протязі життя проходять десятки кілометрів і заслуговують, щоб ми регулярно доглядали за ними. Крім того ванночки і використання спеціальних кремів і масел, знижує напругу і втому в ногах.

Для того, щоб ваші ніжки не відчували себе покинутими, під час щоденного прийняття душу (вранці або ввечері), потріть ступні жорсткою мочалкою. Добре при цьому користуватися скрабом для ніг. Таким чином видаляються всі ороговілі частинки. Ваші ніжки починають дихати, кровообіг відновлюється. Ноги за це вам скажуть спасибі, менше будуть втомлюватися, набрякати. Після прийняття душу обов’язково потрібно насухо витерти стопи, роблячи акцент на місця між пальцями ніг. І обов’язково, після цього, помасажуйте свої ніжки з використанням живильного крему. Це процедура для розслаблення ніг.

Очищення стоп

Крім розслаблюючій щоденної процедури, рекомендується проводити очищення один два рази на тиждень. Для початку потрібно як слід розпарити наші ніжки. Потім потерти ступні пемзою або спеціальним поліруванням. Очистити нігтьові лунки від зайвої шкіри. Після цього гарненько помасажуйте ступні, змащуючи їх жирним, живильним кремом. Під час такої процедури можна використовувати відвари різних трав. М’яти, календули, ромашки та інших трав.

Допомога втомленим ногам

Для допомоги втомленим ногам можна приймати ванни з сіллю. Дуже ефективно влаштовувати собі такі процедури з морською сіллю. Морська сіль тонізує, знімає напругу. Буквально через короткий час – 10-15 хвилин прийняття такої ванни, втома випаровується. При варикозному розширенні ванночки повинні бути прохолодними. Після прийняття ванни, дуже добре накласти маску на ступні ніг. Маски можуть бути різні. Необов’язково купувати дорогі крему.

Можна скористатися простими народними рецептами. Наприклад маска з чистотілу або тертої картоплі допомагають з легкістю позбавитися від ороговілих частинок і мозолястих утворень. Просто потрібно накласти перемелений чистотіл або терту картоплю на ступні ніг, загорнути целофаном і почекати десять хвилин. Результат перевершує всі очікування. Ваші ступні будуть м’якими, як у немовляти.

Таким чином ми дізналися які є домашні процедури для ніг. І яким чином в домашніх умовах можна ефективно доглядати за ногами.