Який блендер краще?

Сучасну кухню неможливо уявити без функціональної побутової техніки. Багато господинь замислюються над тим, щоб купити хороший блендер, однак їх зупиняє величезний вибір моделей, марок і ціновий розкид. Спробуємо сьогодні з’ясувати, який блендер краще купити для дому, щоб не шкодувати потім про витрачені гроші.

Який блендер краще?

Перш за все, визначте свої цілі. Ви будете готувати для себе або для всієї родини (великої компанії)? Часто або від випадку до випадку? Ваша мета – смузі та молочні коктейлі або фарш, овочева суміш, мелений кава та інші заготовки для серйозних страв?

Якщо ви – прихильник здорового харчування та бажаєте урізноманітнити раціон корисними фруктово-овочевими коктейлями та смузі, ваш вибір — хороший занурювальний блендер. Він дуже компактний, легкий, його неважко дістати, виконати роботу, промити і заховати на місце. При цьому підкреслимо, місця він займає не дуже багато.

Який блендер краще?

Занурювальний блендер – це зручна ергономічна ручка з насадками. Насадок може бути кілька: леза для твердих продуктів, вінчик для збивання, млинок для кави і горіхів і ряд інших. Перш, ніж купити наворочену модель, проведіть ревізію на кухні і з’ясуйте, яка техніка у вас вже є. Є непоганий міксер? Тоді вам точно не знадобиться насадка-вінчик. Ви володар могутньої кавомолки? Отже, немає сенсу платити за млинок.

Явним мінусом заглибного блендера є те, що їм неможливо обробити велику кількість продуктів. По-перше, він може перегрітися і згоріти, по-друге, такого напору можуть не витримати ножі.

Тепер розберемося, чим цінний хороший стаціонарний блендер. Перше, що приходить в голову – великі обсяги. Ви можете купити чашу на півтора-два літри і будете спокійні, що за один раз зможете забезпечити всю сім’ю смачним пюре, крем-супом або приготувати багато фаршу для улюбленої страви. Але одночасно з перевагою його великі обсяги є і недоліком. Якщо у вас малогабаритна кухня, ставити його буде нікуди, а діставати кілька разів на день з коробки – клопітно.

Який блендер краще?Який блендер краще?Звичайно, тільки вам вирішувати, який блендер краще: занурювальний або стаціонарний. Але якщо ви вже визначилися, який блендер купити, то запам’ятайте кілька порад перед походом в магазин. Блендери з потужністю до 500 Вт впораються тільки з коктейлями зі свіжих ягід, фруктів і молока, а також з крем-супами. Якщо ви будете використовувати заморожені фрукти, горіхи та інші тверді продукти, зупиніть вибір на потужності 600-800 Вт. Ну і високопотужні блендери (800-1500 Вт) в лічені хвилини перемелют м’ясо у фарш, подрібнять лід і навіть замесят густе тісто.

У будь-якому випадку, блендер – це хороший вибір для кухні. Навіть у самої хорошої і вмілої господині не вийде так швидко і дрібно обробити продукт, як у цього кухонного помічника.