Який букет подарувати дружині на 8 березня в 2018 році?

Восьмого березня чоловіки дарують коханим жінкам квіти. А як бути, якщо кохана жінка – ваша дружина, якій ви даруєте букети постійно? Вам хочеться порадувати її в цей день, але в той же час не хочеться повторюватися? Ми підкажемо, які квіти подарувати дружині на 8 березня.

Вирішуючи, який букет подарувати дружині на 8 березня в 2018 році, слід насамперед враховувати її смаки та уподобання.

Якщо ваша дружина любить троянди, то не полінуйтеся пошукати благородні французькі сорти. Вони дуже красиві, до того ж зберігаються свіжими за два тижні, і ваша дружина напевно це оцінить.

А може бути, їй подобаються ефектні кали, елегантні лілії, розкішні гортензії, екзотичні орхідеї? Прихід весни символізують проліски, гіацинти, нарциси. У цей день також можна подарувати тюльпани, жасмин, іриси.

Якщо ваша дружина любить яскраві аромати, віддайте перевагу букету з добре вираженим приємним запахом. І, відповідно, якщо їй не подобаються сильно пахнуть квіти, виберіть рослини зі слабким ароматом.

Які квіти подарувати дружині на 8 березня 2018 року?

Ідеальний варіант – піднести букет її улюблених квітів. А щоб він виглядав оригінально, можна доповнити його красивими декоративними елементами: намистом, стразами, стрічками та ін., що вам допоможуть зробити в квітковому магазині.

Втім, можна вибрати до цього свята щось зовсім несподіване, чого ви не робили раніше: наприклад, екзотичний букет, оберемок блакитних дельфиниумов або білосніжних еустом, модний букет з анемонами і сукулентами.

Який букет краще всього дарувати дружині на 8 березня? Оригінальним презентом і ефектною прикрасою столу в цей день стане композиція з квітів і фруктів у плетеному кошику, куди можна покласти листівку з привітанням.

Які ще квіти можна буде подарувати своїй дружині на 8 березня? Останнім часом стало популярним дарувати живі квіти в горщиках. Краще зупинити вибір на квітучих рослинах.

Це може бути орхідея, примула, антуріум, цикламен, гарні також декоративні нарциси і мускарі. А горщик можна прикрасити акриловою фарбою, обернути в подарунковий папір або тканину, прикріпити до нього мініатюрну листівку з привітаннями та побажаннями.

Який же вибрати букет в подарунок на 8 березня для своєї дружини? Оригінальним подарунком у цей день може стати букет з цукерок. Якщо ваша дружина любить солодке, вона безумовно буде в захваті!