Багато фахівців вважають, що є такі кольори автомобілів, які важко продати, а інші йдуть швидко. Часто це не просто кольорова гама, але і практичність і зовнішня краса. Часто автомобілісти віддають перевагу матові кольори, хоча вартість такої фарбування досить дорога. Часто багато враховують практичність і безпеку, але і вартість.

Вплив кольору автомобіля на його продаж

Як йдуть справи з продажем автомобілів? Чи впливає колірна гамма на цей показник? Деякі фахівці стверджують, що є різниця і дія кольору на продаж. Але за показником немає занадто значної різниці між основними кольорами: чорний, білий і сріблястий. Це три основних кольори, тому їх купують приблизно в однаковій кількості і продаються вони також.

А що стосується інших квітів? Тут все трохи складніше, особливо екзотика, їх купують неохоче. Жовтий колір, його завжди можна помітити серед міського потоку автомобілів. Особливо якщо це не матові тони, а металіка, але продати такий автомобіль буде складно, так як не всі готові стати самим яскравим і виділятися. Червоний колір і синій зараз вже не є такими дивовижними, як п’ять років тому, тому цілком нормально продаються.

Але багато хто при покупці часто орієнтуються в напрямку кольору, з причини невибагливості догляду і небезпеки на дорозі. Наприклад, зелений колір у літній час зливається з природою та його фахівці не можуть назвати безпечним. І ще одна особливість, кажучи, що яскраві кольори, в які фарбують машини, можуть просто вигоряти і приходити в непридатність.

Білий колір при продажу вибирають часто, так як на такій машині не сильно видно дрібні подряпини, а значить, вона не вимагає ремонту, так само цей колір не боїться пилу, так як вона не дуже помітна. І для білого кольору не страшно вигоряння і все це підвищує практичність і рівень продоваемости автомобіля. Багато хто вважає, що купують білий колір автомобіля спокійні і врівноважені люди.

Цікаве відношення складається у автовласників на дорозі про те, людині, який управляє червоною машиною. Це колір агресії і з цієї причини від них тримаються подалі. У продажу ця машина також не дуже затребувана, хоча на кожну модель і колірну гамму перебувати свій покупець. Крім кольору на рівень продажу впливає багато інші показники, так що потрібно просто бути уважним і можна продати будь-який автомобіль.