Модні тенденції завжди викликають якийсь трепет і бажання бути сучасно і стильно одягненим. Одяг це візитна картка людини, здатність знайти і виразити не лише свій стиль, але і підкреслити індивідуальність. Колір одягу також може зіграти свою роль в побудові ансамблю до певної події в житті людини.

Світовий подіум і дизайнери одягу рясніють розмаїттям барв, і ця тенденція зберігається і в 2017 році. Ніякої сірості, все в яскравій палітрі або з додаванням акцентів у загальну картину стилю, але без химерних переходів.

Модні кольори в 2017 році для брюнетів.

Брюнетам варто звернути увагу на палітру теплих кольорів. Все від жовтого до сливового кольору буде до лиця людей з подібною фізіологією. Не варто забувати про червоний колір, він є класичним у всіх тренди модного світу. Сонячний помаранчевий колір може привнести в образ тепло, а фіолетовий деяку розкутість. Золото або його відтінки додадуть шарму і респектабельності.

Модні кольори в 2017 році для блондинів.

Світлим блондинам можна порадити палітру в синіх тонах. Блакитний, ультрамарин, синій або колір морської хвилі – це ті кольори, які ідеально збігаються з напрямками у модних будинках. Крім того така палітра в одязі легко комбінується з класичними речами в чорно-білій гамі.

Модні кольори в 2017 році для шатенів.

Рудий колір волосся як ніколи контрастує з зеленими відтінками в одязі. Ця колірна палітра здатна направити побудова зовнішнього образу шатенів в найбільш модний стезю 2017 року. Яскрава зелень або приглушена пастель з зелених відтінком найбільш гармонійно створять загальний стиль згідно модним тенденціям.

Загальні рекомендації до вибору колірної гами в одязі.

Не варто сліпо слідувати за порадами світових брендів, особливо якщо це стосується питання кольору одягу. Показані на подіумі моделі можуть не підійти до певних моментів життя або до обставин, в яких зможе опинитися кожен. Слід грамотно підходити до вибору ансамблю в одязі не суперечити загальній колірній гаммі і діяти відповідно до обраного стилю. Досить прикрасити свій образ модним аксесуаром, або зробити колірний акцент для завершеності стилю. Грайливий шарфик або яскравий ремінь, теплий палантин або затишний болеро підібрані зі смаком це те, що допоможе відчувати себе модною і сучасною людиною, стежить за світовими тенденціями моди.