Як вибрати фільтр для води під мийку? Щоб зробити доцільний вибір при придбанні мийної машини, необхідно не тільки знати тип води у вашому будинку і його хімічний склад, але й характеристики, всі можливі види пристроїв.

Основні типи фільтрів під мийку

Зміст статті

 • Основні типи фільтрів під мийку
  • Фільтри для води проточного типу
  • Побутові фільтри з системою зворотного осмосу
 • Кращі пропозиції від виробників
 • Особливості пристроїв без змінних картриджів

У цій статті ми розберемо кожний з видів і з’ясуємо, який з них є найбільш практичним.

Фільтри для води проточного типу

Цей варіант хороший тим, що процес очищення відбувається в декілька рівнів, що забезпечує гарантію належної якості води. Тобто спочатку настає попереднє очищення, що робить поліпропіленова сітка: механічне усунення від сторонніх часток, наприклад, піску або іржі. Потім основне — знищення пестицидів, а як заключний етап — фініш-іонний обмін відтворює пом’якшення.

Тому правильно буде помітити, що в систему входить три взаємодіючих між собою модуля. Завдяки такій послідовності користувач приладу захищений від шкідливих речовин, небажаних властивостей, бактерій, вірусів, а також від різних забруднень, наприклад, нафту, хлор. Крім цього, виключається специфічний запах, який зазвичай притаманний водопровідної рідини.

Однією з корисних функцій агрегату є пом’якшувач. Знаходиться він у багатьох конструкціях, навіть з невисокою вартістю. Сам виріб потрібно для ліквідації великої частини солей. До того ж усувається кальцій і магній. Це сприяє найменшому утворенню опадів при кип’ятінні в чайнику.

Варто не забувати і про вугільну фільтрацію, з допомогою якої різні нафтопродукти знижують своє існування в рідині. Що стосується картриджів, так їх буває декілька. Для відсіювання:

 • Мікроорганізмів;
 • Надмірної кількості металу.

Крім даних видів, є ще і для універсальної (з невеликою кількістю домішок), механічної очисток. Спеціально виготовляються до очищення жорсткої води. Так багато видів потрібно, щоб кожна людина змогла підібрати індивідуальний варіант, спираючись на свою ситуацію.

Побутові фільтри з системою зворотного осмосу

Який краще фільтр для води під мийку? Для початку необхідно розібратися з технологією очищення. Побутові фільтри з системою зворотного осмосу не є менш затребуваними.

Зазвичай вони використовуються в тих випадках, коли потрібно профільтрувати воду від сильних забруднень завдяки додатковим вузлів. Перша щабель являє з собою, як і в першому типі фільтра — орієнтовну очищення від домішок. Головною особливістю стає модуль, в якому є протилежно осмотична мембрана.

Вона забезпечує своїм тиском (а саме приблизно 3 — 3, 5 бар) піддану фільтрацію за рахунок ультратонкої чищення. На цьому етапі пропускаються виключно молекули. Після такого процесу відбувається накопичення води у призначеному для цього баку.

І вже з нього вона протікає по спеціальному крану. При цьому не варто турбуватися з приводу забруднення, так як воно подається течією в каналізацію. У деяких пристроях використовується електронасос, а іноді і ультрафіолетова лампа.

Такі компоненти потрібні для того, щоб знезаражувати рідина. Вона виходить настільки чистою, що можна порівнювати її з дистильованої, так як не містить навіть мінеральних солей. Якщо зачіпати окремо кожен фільтр, то вийде наступна картина:

 • Перший справляється з різними сумішами;
 • Другий – з органічними речовинами, ліквідує присмак і запах;
 • Останній – за допомогою реакції бореться з залізом.

Як визначити, який фільтр підійде оптимально? Враховуючи порівняння фільтрів для води під мийку, можна зробити висновок про те, який метод найбільш надійний.

Купуючи якісну модель, власники забезпечують себе довготривалою експлуатацією. Тому тут кожній людині вирішувати: купувати кілька разів у півроку менш ефективний продукт за невелику суму або завести марочний за високу ціну, і насолоджуватися ним багато років.

Безумовно, фільтр необхідно підбирати не тільки з його характеристиками. Вибір буде залежати від води, яка тече з крана вашого будинку. Так як під кожен варіант підходять різні моделі.

Тим більше в кожній квартирі може текти різна рідина від інших за неоднорідною особливості труб. Вибір фільтру для води під мийку зумовлене його призначенням. Наприклад, якщо потрібно всього лише піддати рідина очищенню від шкідливих властивостей, солей, то бажано оснаститися звичайним проточним приладом.

Однак при усуненні важких металів і микроорганических речовин знадобиться складна система, яка зробить мінералізацію. Для точного визначення виду води можна прийти зі зразком на експертизу. А також враховуйте наступні рекомендації:

 • Якщо жорсткість відповідає нормальному рівню, а залізо підвищеним, то підійде стандартна установка з певними картриджами. А саме: знезалізнювання, механічна очистка і елемент з вмістом активованого вугілля.
 • У разі вмісту мікробів і подібної органіки, необхідно встановлювати потужний пристрій, яке впоратися навіть з найскладнішою задачею.
 • УВАГА! Щоб максимально убезпечити себе від паразитів, рекомендується встановити додатковий фільтр з ультрафіолетовими променями, тоді волога буде знешкоджена повністю, а шкода зведений до мінімуму.

  При надто твердою рідини також варто скористатися системою зворотного осмосу. До того ж мембрана з легкістю наділить воду м’якістю.

  ДОВІДКА! Головне, не встановлюйте в даному випадку тип проточний, інакше вам доведеться постійно замінювати конструкцію або відновлювати його з-за різних засмічень і поломок всередині.

  Крім цього, варто звернути увагу на кількість людина. Якщо сім’я невелика, то вистачить агрегату з меншою швидкістю, а для сімей більше підійдуть потужні варіанти.

  Кращі пропозиції від виробників

  Які краще фільтри для води під мийку? Розглянемо рейтинг проточних фільтрів для води під мийку.

 • АКВАФОР. Російсько-американський продавець-виробник, на ринку з 1992 року. Користується популярністю за рахунок того, що виробляє абсолютно всі типи фільтрів. Фахівці підприємства самі розробили унікальні вуглецеві волокна, які мають здатність здійснювати очистку на високому рівні. Причому встановлювати такий прилад максимально просто, і у використанні не виникає труднощів. Ленінградська область і Петербург — об’єкти, в яких діють заводи з випуску продукції цієї лінійки.
 • ГЕЙЗЕР. Одна з найстаріших компаній, яка випускає пристрої по всьому регіону і в зарубіжних країнах, хоча сама перебуває в Санкт-Петербурзі. Виготовляє як картриджі, так і фільтри. Крім того, славиться своїми самостійними розробками. Навіть на прикладі однієї моделі можна приємно здивуватися. Кращий фільтр для води під мийку «Гейзер Нанотек» — джерело чистої, а головне, корисної води. Завдяки особливому принципом роботи, зберігаються корисні якості рідини — сольовий склад, не забуваючи ліквідувати навіть найскладніші забруднення.
 • БАР’ЄР. Так само, як і попередня фірма користується успіхом за кордоном і в нашій країні. Для потенційних покупців надається максимально широкий асортимент, в якому кожна людина зможе знайти прилад під свої потреби. Це означає, що виробляються моделі і для очищення від невеликої кількості забруднень, позбавляє і від жорсткості у воді, і від небажаного запаху. Крім цього, є можливість провести фільтрацію за допомогою зворотного осмосу, у якого цілих чотири ступені очищення. Обробка надається з собою досить високу швидкість – у хвилину до двох літрів. Що стосується картриджів, так це безліч видів, які можна замінювати одним рухом.
 • ATOLL. Його коріння знаходяться в Америці, однак, великим попитом користуються в нашій країні вже багато років. І не даремно, тому що якість у нього дійсно на високому рівні. Це пояснюється ще тим, що корпус виготовлений з міцного пластику, який наділяє стійкістю і гарантією тривалої експлуатації. Після підключення, можна відразу ж застосовувати воду всередину або в їжу. Однак з-за собівартістю не кожен зможе порадувати себе описаним апаратом.
 • Особливості пристроїв без змінних картриджів

  Незважаючи на відсутність додаткових компонентів, це не означає, що працездатність у них знижена. Навпаки, існує ряд переваг:

  • Вода пом’якшується;
  • Довговічність у використанні. ДОВІДКА! до 15 років;
  • Видаляють органічні речовини;
  • Бюджетний і вигідний варіант;
  • Висока продуктивність, так що не вимагає частого ремонту;
  • Ліквідує навіть найскладніші домішки;
  • Не вимагає постійного спостереження і догляду за пристроєм;
  • Великий асортимент, різноманітність вибору;
  • Досить високий рівень очистки;
  • Вода без труднощів прохід через всі можливі щілини;
  • Після встановлення напір не знижується;
  • Є моделі, які придатні для застосування в заміських будинках, на дачі;
  • Забезпечує простоту у використанні і обслуговуванні;
  • Вловлює навіть найменші частинки опадів і колоїдні суспензії.

  Однак перед придбанням у будь-якому разі необхідно для себе визначити призначення майбутньої покупки.