Який ламінат краще вибрати для квартири: топ-10 виробників

Який ламінат краще вибрати для квартири: топ 10 виробниківІснує безліч критеріїв вибору виробу. Серед них характеристики самого матеріалу, і особливості приміщення. Але дуже важливу роль також має бренд. Існує кілька фірм виробників. Ви не пожалкуєте, придбавши їх продукцію.

Критерії вибору ламінату для квартири

Зміст статті

 • Критерії вибору ламінату для квартири
 • Вибір в залежності від кімнати
  • Кухня
  • Ванна
  • Житлові кімнати
  • Передпокій або коридор
 • Топ-10 виробників ламінату

Критерії залежать від експлуатації приміщення. Наприклад:

 • В деяких місцях потрібен матеріал, стійкий до вологи.
 • Деякі місця вимагають наявність міцного вироби.
 • Якісь приміщення стануть гарніше, якщо монтувати темний ламінат, а якісь- світлий.
 • Завдяки сучасним технологіям укладання, в одному приміщенні можна правильно комбінувати декілька типів ламінату або цей вид матеріалу з лінолеумом. Але пам’ятайте, що виробники роблять дошки різної товщини. Відмінність може бути в парі міліметрів, але навіть це викличе певні труднощі в монтажі. Саме тому бажано купувати вироби одного виробника.

  Який ламінат краще вибрати для квартири: топ 10 виробників

  Вибір в залежності від кімнати

  У приміщень різне призначення. Тому і характеристики матеріалу повинні бути різними.

  Кухня

  Ламінат – дуже гарне покриття для кухні. Він дуже практичний, і за ним легко доглядати. Рекомендується вибирати вологостійкі панелі, оскільки на кухні часто доводиться робити вологе прибирання, і мати справу з водою (в процесі приготування їжі та миття посуду). Щоб захистити стики від попадання води всередину, їх обробляють спеціальними розчинами. Також для підлоги на кухні краще підійде матеріал з факторної поверхнею. У нього такі переваги:

 • Підлога буде зручним.
 • Не буде слизьким.
 • На ньому не видно плями та відбитки пальців.
 • Увага! При питанні щодо товщини, для кухні, необхідні досить товсті дошки, оскільки приміщення часто використовують, і навантаження на підлогу висока.

  Який ламінат краще вибрати для квартири: топ 10 виробників

  Ванна

  Тут найважливіший критерій – захист від води. На ринку багато ламінату, обробленого розчинами, що захищають від вологи. Але також можна вибрати плити, в основі яких лежить полівінілхлорид. Він відштовхує воду. Але не плутайте водовідштовхувальний і вологостійкий ламінат. Перший робиться з полівінілхлориду, а останній з волокон на основі деревини. Водостійкі матеріали мають ті ж характеристики, що і керамічна плитка. На сучасному ринку можна знайти дошки з гумовим покриттям. Це найкраща захист від води. Товщина дощок особливої ролі не грає, адже ванна використовується рідко.

  Який ламінат краще вибрати для квартири: топ 10 виробників

  Житлові кімнати

  Тут головний критерій – сумісність з дизайном кімнати. Зручність відходить на другий план. Але все ж деякі інші важливі характеристики, наприклад, звукоізоляція. При ходьбі можуть з’являтися неприємні скрипи, тому необхідний додатковий шар для шумоізоляції. Велику роль тут відіграє якість і товщина дощок, а також підкладка. Деякі виробники роблять матеріал з уже монтированным шаром звукоізоляції. Але якщо його немає, на ринку можна купить підкладку, і їй покрити підлогу в процесі монтажу виробу.

  Довідка! Житлові приміщення не використовуються так часто, як кухня. Тому дуже товстому ламінаті сенсу немає.

  Який ламінат краще вибрати для квартири: топ 10 виробників

  Передпокій або коридор

  Тут ламінат вибирається згідно двом критеріям:

 • Захист від вологи. В коридорі зберігається взуття, тому часто доводиться мити підлогу, щоб позбутися від пилу і сміття.
 • Висока прохідність. Передпокій – це місце, де люди часто ходять. Тому слід вибирати міцні і товсті дошки.
 • Який ламінат краще вибрати для квартири: топ 10 виробників

  Топ-10 виробників ламінату

  Згідно з відгуками покупців, був створений невеликий список найкращих, на їхню думку, виробників ламінату. І хоча будова і показники матеріалів, найчастіше, однакові, важливу роль також відіграє процес створення (працівники можуть економити на якості). Згідно з топу, лідерами стали зарубіжні компанії:

 • Quick-Step. Виробник – Бельгія. Одна з лідируючих компаній у світі. Їх продукція купується в Росії, Європі і США. Компанія використовує замок Uniklic, завдяки якому процес монтажу стає простіше. Матеріали завжди затребувані, оскільки компанія розвивається, і постійно використовує щось нове. Продукція якісна і безпечна. Є великий вибір. Є як позитивні, так і негативні відгуки. Мінуси – ціна на матеріали, найчастіше, висока, і якщо матеріал робився на території Росії, є ризик поганої якості і слабкої стійкості до механічних пошкоджень. Плюси – довгий термін служби і якість при виробництві за кордоном. Негативні відгуки швидше пов’язані з частими підробками.
 • Виробник – Бельгія. Хоча компанія з’явилася нещодавно, вона вже встигла зайняти одне з місць в топі. Все завдяки високій якості виробів. Ця компанія використовує замкове з’єднання Click Xpres, завдяки якому, швів практично немає. Плити міцні і не втрачають своїх властивостей з часом. А завдяки гарній декорації, зовнішній вигляд покриття буде чудовим.
 • Виробник – Німеччина. Ламінат відрізняється високою якістю і гарним зовнішнім виглядом. Але найголовніше – хороший відсоток захисту від води і вологи, що дозволяє здійснювати монтаж виробу як у ванні так і на кухні. Матеріал безпечний і міцний. Кращий вибір у співвідношенні якості і ціни.
 • Виробник Європа. У продукції немає окремої країни-виробника. Ламінат виготовляють і в Німеччині і в Швеції, і в інших країнах. Вироби дуже якісні, в них монтована прошарок і замкова система. Стійкий до деформації. Великий вибір матеріалу.
 • Виробник – Швеція. Вироби цієї компанії відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, відповідним до дизайну будь-яких приміщень і великим вибором ламінату. У всього матеріалу кілька класів стійкості до зношування. Але дві головні характеристики – легкість в монтажі і захист від пошкоджень.
 • Виробник – Німеччина. Але нещодавно компанія об’єдналася з Бельгією, тому у ламінату дві країни-виробника. Завдяки використанню сучасних технологій, ламінат став дуже якісним. У компанії своє замкове з’єднання, зроблене на основі алюмінію. Продукція добре захищена від води і механічних пошкоджень, тому може бути використана для кухні та ванної. Великий вибір виробів. Ціна вище, ніж у інших виробників, але матеріал може похвалитися гарною якістю.
 • Виробник – Німеччина. Характеристики матеріалу високі. Але саме головне – оригінальний дизайн, здатний повторити малюнки каміння, дерев та інших матеріалів. Завдяки власній технології замкових з’єднань, скріплення стає дуже хорошим. У ламіната є одна відмінність від виробів інших фірм – система очищення повітря, встановлена в матеріал. Вона дозволить видалити шкідливі речовини з оточення. Гарне співвідношення ціни та якості.
 • Виробник – Німеччина. Матеріали екологічно безпечні. Плити легко монтувати, і за ними просто доглядати. Висока стійкість до вологи, вогню і механічних пошкоджень. Матеріал натуральний і якісний. Вироби цієї продукції робляться і в Росії. Ціна на них нижче, ніж у Німеччині, але і якість гірша.
 • Виробник – Німеччина. Компанія з’явилася в минулому столітті, відразу зайняла одне з лідируючих місць на ринку, і все ще зберігає його. Все завдяки гарній захисту матеріалу від зносу і пошкоджень. Верхні шари просочують розчинами для захисту від вологи, вогню і деформації. Але також матеріал обробляють спеціальними речовинами для захисту від вологи (ці речовини створені самим підприємством). Завдяки цьому, вироби можна монтувати в будь-якому приміщенні (на кухні, в коридорі, у ванній).
 • Виробник – Німеччина. Ця фірма створює покриття, яке легко монтується. В основі ламінату лежать спресовані деревні волокна. Завдяки цьому покриття стає якісним. Але найголовніші характеристики – захист від вологи, ультрафіолетових променів і зносу. Завдяки зручній системі з’єднання, скріплювати дошки стає простіше. Великий вибір матеріалу. Багато різних квітів.
 • Який ламінат краще вибрати для квартири: топ 10 виробників

  Неможливо сказати, яка з перелічених фірм найкраща. Всі вони змогли зарекомендувати себе на ринку. У всіх достатньо позитивних відгуків, щоб конкурувати з іншими. Більшість характеристик однаково якісні. Виберіть той ламінат, який підходить для вашого приміщення.