Більшість сучасних жителів малих міст цікавить аспект вибору виду магазину, який принесе максимум користі і доходу. Як кажуть експерти самий функціональний тип доходу це спільна підприємницька діяльність в торгівлі. Якщо йдеться про малий бізнес, то слід грамотно і чітко вибрати спектр діяльності такої торгівлі.

Продукти і вино

Самий реальний і поширений тип продуктів це аспекти харчування, тобто торгівля продуктами є реальним варіантом для кожного підприємця сьогодні. Попит на цей товар точно не погіршиться з часом, а якщо чітко організувати цей бізнес, то дохід буде постійним і гарним. Для цього потрібен ряд простих документів, то реєстрація як підприємець, оформлення оренди, дозвільні документи для торгівлі. Ще можуть знадобитися документи для дозволи та сертифікати загальної якості. Оренда в малому місті коштує дешево, зарплати будуть малими, залишиться тільки закупити обладнання. Який магазин краще відкрити у невеликому місті, буде розглянуто в цій статті.

Далі, по актуальності йде магазин винний, так як напій дуже часто купується і його може дозволити собі кожна людина. Так що якщо людина не знає, який бізнес дасть більший дохід, то відкривайте винний магазинчик, тим більше що ліцензія для алкоголю коштує не так вже й дорого, достатньо зареєструватися і отримати право торгувати. Тільки тут потрібно грамотно визначитися з формою організації самого підприємства, що має велике значення. Враховуйте, що для зберігання таких вин доведеться закупити певні пристрої і виконати необхідні умови. Даний проект є дорогим, однак, якщо все зробити як слід, то дохід буде відносно великим, в цьому можете не сумніватися.

Дитячі та господарські товари

Ще один досить прибутковий проект це торгівля дитячими різними товарами, ці речі будуть саме тим товаром, який не пропаде точно. Діти ростуть швидко, так що гардероб їм доводиться міняти часто, тому бізнес на торгівлі дитячими товарами не буде слабоприбыльным. Багатьом батькам не виходить купувати обновку регулярно, так що краще організувати в містечку саме комісійний магазин. Для такого магазину просто не потрібно отримувати ліцензії і спеціальні дозволи, достатньо організувати ТОВ або ІП. Система загальних сучасних податків тут дуже проста і мінімальна, єдиний податок становив лише 6%-15% і тільки.

Щоб відкрити прибутковий відмінний бізнес цілком можете організувати магазинчик з продажу госптоварів, у яких завжди є попит. Попит цієї продукції завжди був відмінним, так що магазин можна організувати майже в кожному малому містечку. Тільки для відкриття отримаєте спочатку дозволу сес і пожежної загальної службі, а далі, слід отримати сертифікат для торгівлі фарбами, лаком та інші. Тепер зареєструйте іп, а також можуть ще знадобитися стелажі, касові стандартні засоби, виставкові звичайні стенди.

Торгівля цукерками, дитячі іграшки

Якщо думаєте, який бізнес буде кращим для малого містечка, то сміливо вибирайте торгівлі цукерками та іншими кондитерськими виробами. Щоб торгувати такими солодощами вже будуть потрібні спеціальні різні ліцензії, це справа точно відмінне, так як дуже багато хто не може жити без цукерок та інших солодощів. Головне тут це отримати всі необхідні дозволи від держави, а також закупити обладнання та спеціальні холодильники.

Також в кризу можете відкрити ще магазинчик з дитячими іграшками, так як батьки точно не відмовлять дітям купівлі різноманітних іграшок. Щоб підготувати документи для відкриття такого магазину піде мало часу, достатньо мати сертифікати загальної якості та дозволу. Меншим попитом користується сьогодні книжковий магазин по реалізації будматеріалів, а серед найактуальніших будуть все ж виноводочних магазини по реалізації пиво, які завжди актуальні в магазинах маленьких міст.