Який манікюр потрібно зробити на Новий 2018 рік

Кожна жінка готується до зустрічі Нового року, підбираючи собі гарне вбрання, відповідні аксесуари, зачіску і макіяж. Далеко не останньою справою є також вибір манікюру, адже він повинен гармоніювати з тим образом, який ви хочете створити.

Вирішуючи, який манікюр можна зробити на Новий 2018 рік, відштовхуйтеся від того, що ви збираєтеся одягнути на святкове новорічне свято.

Наступний рік за східним календарем вважається роком Жовтої Земляний Собаки. Виходячи з цього, краще всього підбирати собі одяг у відтінках жовтого і коричневого кольору, або ж робити акцент на різноманітних аксесуарах вказаного кольору.

Якщо ви завжди дотримуєтеся строгого класичного стилю, надягайте костюм або елегантне плаття з яскравим декором золотистого відтінку. В тон йому можна зробити і манікюр, покривши нігті матовим лаком відповідного кольору.

Більш ексцентричним дамам можна порадити утриматися від одягу з яскравими і яскравими малюнками або надто відвертого фасону, що може на сподобаються, що дотримується традиційних і консервативних поглядів, Собаці — символу наступаючого року.

У цьому випадку насичений жовтий, золотий, шоколадний кольори в манікюрі на Новий рік 2018 також повинні відповідати стилю – можна нанести на нігті оригінальні візерунки, що підходять до поряд, викликавши подив і захоплення всіх присутніх на святковий банкет людей.

Нерідко дівчата і жінки вибирають для манікюру «новорічні» ідеї – покривають нігті блакитним або білим кольором, малюють на них сніжинки або цікаві зимові візерунки. Такий варіант підійде вам, якщо даний манікюр перегукується за стилем з одягом, яку ви виберете для свята.

Замислюючись над питанням, який манікюр на Новий 2018 рік Собаки буде найбільш доречний, не варто забувати про основні правила, яких необхідно дотримуватися при його виборі.

Короткі нігті найкраще фарбувати в однотонний колір, при чому найкрасивіше на них буде виглядати темний, а не світлий відтінок.

Що стосується довгих нігтів, то для такого манікюру підійде світлий лак, якщо ви не хочете акцентувати на них увагу, або ж гарний, професійно зроблений малюнок, який буде звертати на себе увагу, особливо доповнений блискітками, невеликими камінчиками, ліпними елементами або іншим оригінальним декором.