На останніх місяцях вагітності кожна мама задається питанням, що потрібно її новонародженої дитини після появи на світло. І навіть ті батьки, які вірять в приповідки, все одно цим питанням задаються і іноді складають список. Що ж потрібно крихти?

Речі для немовляти

Безумовно, кожна мама вирішує сама, що потрібно її дитині, враховуючи свій досвід або корисні поради і особисті переваги. Але всьому буває не так легко із запропонованих варіантів в магазинах вибрати те, що потрібно і буде затребуване.

Є й такі речі, на які не варто витрачати гроші, так як дитина швидко росте і може їх не паплюжити. Для того, щоб мамі і малюкові було комфортно в пологовому будинку і після виписки будинку потрібно придбати наступні речі:

  • Сорочки або кофтини. Їх має бути як мінімум п’ять, три легких і дві теплих. Обов’язково з натуральної тканини, всі шви назовні. При цьому краще вибирати застібку кнопки або мотузки.
  • Повзунки, на перший час вистачить 8 штук. П’ять пар теплих і три легенів, багато мам говорять, що самі зручні, ті, у яких є лямки, так з під них не вилазить сорочечка і дитина відчуває себе комфортно.
  • Чепчики або шапочки, а можливо і обидва ці варіанти. Не всі мами одягають їх на дітей, але лікарі рекомендую. Так само вони повинні бути в наявності теплі і не дуже. Не потрібно купувати самий маленький розмір, так як він може не підійти малюкові, купіть два варіанти, а після самі зрозумієте, чи потрібно ще докуповувати.
  • Багато мам оцінили зручність боді. Якщо це зима, то краще віддати перевагу з рукавами. У чому основний плюс такого костюма, це застібки, завдяки яким можна не знімаючи боді міняти підгузник малюка, це добре в той момент, коли він спить.Новонародженому маляті не потрібно вибирати моделі, які одягаються через голову, так як це не зручно, краще з завязкам на боку або спереду на кнопках. Їх буде достатньо п’ять штук.
  • Сліпи, також зручна річ, яку оцінили всі мами. Їх буде достатньо пари штук, доя прогулянок або сну.
  • Царапки, вони просто необхідні, щоб дитина не дряпав себе, а значить, не буде прокидатися і плакати. Вони йдуть як окремо, так і в комплекті з тими ж боді. Їх вистачить пару пар.
  • Шкарпетки або пінетки. Це також на вибір матусі, але в будь-якому випадку вони будуть потрібні. Їх потрібно мати теплі і тонкі.

Загалом, список не такий вже і великий, але це все необхідно всім крихтах. А мами самі вирішують, яку фарбу купувати й у якій кількості, але не потрібно зайвого.