Що може подарувати на День святого Валентина дівчинка хлопчику? Символічний і найбільш доступний подарунок до цього свята – валентинка. Ти можеш купити таку листівку в магазині, а можеш зробити її сама, що, до речі, не дуже складно.

При виборі подарунка хлопчикові на День святого Валентина тобі слід пам’ятати, що хлопчики не так сентиментальні, як дівчатка. Їм не варто дарувати оформлені мереживами і бантиками валентинки, м’які іграшки на зразок рожевих ведмежат або зайчиків і т. п.

До того ж, що б не говорили про рівність статей, дівчинці не варто проявляти зайву ініціативу і першої виявляти занадто багато уваги хлопчикові, інакше вона може стати йому нецікавою. Буде краще, якщо перший крок у ваших стосунках зробить саме він.

Що може подарувати на День святого Валентина дівчинка хлопчику?

Він напевно захоплюється музикою, а значить, йому можна подарувати музичний диск, стильні навушники.

Власникові нового смартфона або ноутбука стане в нагоді оригінальний чохол для його гаджета, флешка, яка може мати форму гітари, автомобіля та ін

Любителю комп’ютерних ігор – нова геймерська мишка. Хлопчисько, який любить ходити в походи, буде радий отримати ліхтарик або багатофункціональний ніж.

Багато молоді люди щось колекціонують, і хорошим подарунком хлопчикові на День святого Валентина стане предмет для його колекції: це може бути модель автомобіля або іншої техніки, екзотична монета або оригінальна наклейка.

А може бути, твій друг любить приколи та розіграші? В подарунок молодій людині з хорошим почуттям гумору можна подарувати забавні годинник у вигляді бомбочки, будильник, який видає смішні звуки, злітає або тікає від свого власника.

Не всі хлопчики люблять солодке. Але якщо твій друг відноситься до числа ласунів, спечи печиво у формі сердечок або смачний торт. Ви разом з’їсте ці смаколики за чашкою чаю.

Подарунки в цей день можуть бути самими різними – романтичними і практичними, жартівливими, їстівними, але головне, щоб вони викликали позитивні емоції.

Як подарувати валентинку хлопчику, який подобається?

Валентинку, яку ти приготувала для хлопчика можна передати особисто, надіслати поштою, передати через знайомих або залишити там, де він може її знайти.

Ти можеш подарувати йому не паперову, а електронну листівку, надіславши її на адресу його електронної пошти. Тобі потрібно буде вибрати в інтернеті вподобане привітання, вказати електронну адресу свого друга, і в призначений час він отримає це послання.