Який подарунок вибрати батькам свого хлопця до Нового 2018 році

Твій хлопець запропонував тобі відзначити Новий рік у нього вдома? Ти вже знайома з його батьками, з якими ви будете зустрічати свято разом. І тепер тобі залишилося підготуватися до цього дня і вибрати подарунки твоєму коханому і його мамі з батьком.

Що краще дарувати на Новий рік батькам хлопця? Такий подарунок не повинен бути занадто дорогим і дуже особистим, адже поки ти не надто добре знаєш батьків свого друга.

Тому не варто дарувати, наприклад, його мамі декоративну косметику, засоби по догляду за тілом і т. п. Її також навряд чи обрадує дуже прозаїчний презент зразок набору обробних дощок чи сковорідки.

Що подарувати на Новий 2018 рік батькам хлопця?

Твій подарунок не повинен бути і надто незвичайним, щоб у батьків твого хлопця не склалося хибне враження про тебе.

Отже, обговоримо, що можна подарувати на Новий рік батькам хлопця. Традиційно до цього свята дарують новорічні сувеніри. Це може бути невелика штучна ялинка, фігурки Діда Мороза і Снігуроньки, веселий сніговичок або декоративні свічки.

Для того, щоб привнести трохи більше чарівництва в атмосферу свята, такий презент можна покласти у червоний різдвяний «носок» з оксамиту або атласу.

А можна подарувати батькам хлопця солодкий набір, коробку шоколадних цукерок або букет з цукерок, який прикрасить святковий стіл.

Ще один варіант подарунку – кілька сортів гарного чаю або кави, до яких можна додати красиву чайну або кавову пару.

Ти ще не вирішила, чи що подарувати на Новий рік 2018 батькам хлопця? Можна піднести їм якусь невелику річ для оформлення інтер’єру: картину, вазу, статуетку з кераміки, металу, дерева або інших матеріалів, скриньку з хохломским візерунком, розписні туески з берести, набір веселих матрьошок, оригінальний світильник і т. п.

Якщо мама твого друга займається розведенням кімнатних квітів, можна подарувати їй таке рослина – наприклад, троянду, азалію, орхідею або лілію.

Батька твого коханого можна піднести якісне спиртне – коньяк, віскі в подарунковій упаковці, щоденник або записну книжку.

Ти також можеш подарувати батькам хлопця книги за тематикою або добірку дисків з фільмами, які люблять в цій сім’ї.