Буквально кожна господиня мріє про шикарну спальним з королівськими розмірами, хоча більшість має дуже маленькі і досить скромні кімнати. Тим не менш, навіть самі маленькі спальні можна грамотно і раціонально облаштувати, а також красиво і цікаво оформити. Щоб облаштувати таке маленьке простір слід прибрати все зайве і розташувати там меблі мінімального розміру.

Ідеальний варіант це спальний загальний стіна, хоча розташувати всі його елементи тут не вийде точно. Для малої і дуже скромною спальні краще всього вибирати шафа невеликого розміру, де не буде особливих художніх цінностей. Який шафа можна поставити в маленьку кімнату спальню це ціле мистецтво, про яку й ітиметься у цій статті.

Яким має бути шафа

Для спальних малого розміру потрібно грамотно і раціонально вибрати шафа, воно має бути компактним і функціональним, а також світлого кольору. Тут можна буде розташувати шафа-купе, а також орні конструкції або ж шафа-перегородку. Значення тут має вибір основного матеріалу і кольору самого шафи, який також впливає на всю кімнату в цілому. Шафа це не самий головний елемент інтер’єру, тим не менше, йому потрібно приділити більше уваги. Якщо шафа розміщений був не на своєму місці, то він стане заважати проходу, стане акцентувати на собі увагу, а також зменшить кімнату.

Для шафи дуже важлива функція місткості і чим більше в ньому міститься речей, тим більше буде вільного місця в кімнаті. Завдяки грамотному вибору шафи захаращеність у спальної кімнати буде мінімальною. Ще одна важлива функція у такого шафи це невидимість, тобто він повинен стати елегантним доповненням для іншої меблів і для всієї спальним в цілому. Завдяки цій якості меблі відмінно впишеться в загальний інтер’єр, а головне що не буде залучати багато уваги з боку людини. Шафа великого розміру важко буде поставити в маленькій кімнаті, це вкраде простір в приміщенні і погіршить вільний прохід там.

Установка шафи

Шафа потрібно ставити тільки уздовж маленької стіни і виключно у всю її довжину, завдяки чому він стає практично стіною. Також важливо витримати відстань між самим шафою до стелі, а воно повинно бути 15 сантиметрів і менше. Двері такої меблів бажано доповнити різними дзеркалами, тільки вони повинні бути не більшими і у вигляді вставок, розташованих по всій висоті. Це можуть бути і прозорі двері зі скла покриття напівпрозорої спеціальною плівкою, що збереже глибину простору спальної.

Тут важливо розуміти, що головна частина кожній спальні-це ліжко, шафа повинен стояти навпроти її, що зробить приміщення трохи довше. Навіть у самої маленької кімнати буде дуже багато варіантів розміщення шафи, де важливо враховувати розташування вікна, так і решти меблів.