Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котла

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котлаУ наш час, на щастя, немає проблем з вибором даного пристрою. Навпаки, асортимент різноманітний і широкий. Але з цього факту випливає невелика проблема — який тоді обрати? У написаній статті спробуємо розібратися, який прилад для яких цілей придбати.

Навіщо потрібен стабілізатор напруги для котла

Зміст статті

  • Навіщо потрібен стабілізатор напруги для котла
  • Огляд стабілізаторів напруги
  • Який стабілізатор напруги 220В потрібен для газового котла
  • Як вибрати стабілізатор напруги для котла опалення
  • Який стабілізатор краще підійде для котла газового опалення

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котла

Безумовно, необхідно розуміти, заради чого варто купити агрегат. Сучасні моделі без труднощів долають періодичні коливання напруги в мережі. Тим самим забезпечується захист котла, особливо в момент істотних стрибків. Якщо вчасно не зробити установку і виникнуть перебої, то можливі критичні наслідки. Наприклад, поломка цілої конструкції. А так як вона газова, то це є наслідком отруєння за рахунок природного або чадного газу. Крім цього, існує висока ймовірність вибуху або ж появи пожежі. У підсумку можна зробити висновок, що стабілізатор гарантує безпечну експлуатацію.

Огляд стабілізаторів напруги

Розглянемо основні споруди, які користуються величезним попитом серед покупців на ринку.

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котлаDAEWOO POWER PRODUCTS. Є бюджетним варіантів, у якого ціна ідеально відповідає якості. Він оснащений високий коефіцієнт корисної дії, а саме 95 відсотків. Не варто забувати і про досить пристойну потужність — один кВт і про широкий проміжок перепадів — від 140 до 270 Ст. Крім перерахованого, прилад оснащений захистом від перегріву і перешкод. Що стосується зовнішнього вигляду, так це компактний агрегат, не займає багато простору.

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котлаLIDER — марка, популярна завдяки високим показникам потужності — 30000 ВА. Діапазон напруги складає від 150 до 265 Ст. Користувачі даного пристрою чудово відгукуються і підкреслюють його процес роботи в безшумному виконанні. Проте за такий широкий спектр переваг доведеться заплатити чималу грошову суму.

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котлаЕНЕРГІЯ. Відрізняється від багатьох виробників тим, що виготовлений місцевими підприємствами. Надається система стабілізації в електронному вигляді, рівень якого 5%. А швидкість реакції на скачки 20 м/с.

Який стабілізатор напруги 220В потрібен для газового котла

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котлаПеред запуском котла рекомендується придбати конструкцію, яка б зберегла котел і продовжила термін його експлуатації. Зазвичай у котла споживана потужність орієнтується від двохсот до трьохсот Вт, отже, споруди повинна бути використовуваний показник у проміжку від чотирьохсот Вт. Однак деякі люди найчастіше перестраховуються і купують найбільш потужні моделі. І в цьому немає нічого страшного.

Як вибрати стабілізатор напруги для котла опалення

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котлаДо цього питання бажано підходити з серйозними намірами, оскільки від нього буде залежати ефективність працездатності.

  • Зверніть увагу на потужність приладу. Якщо вона буде більшою, то таку купівлю можна вважати необґрунтованою. Це пояснюється тим, що не буде надаватися повного навантаження. У разі коли вибрано менший показник, утворюється протилежність попередньої ситуації — перевантаження. Для найбільш точної рассчитанности варто додати 30% до потужності котла, яку він споживає.
  • Конструкція повинна відповідати оптимальному швидкодії. Щоб його вирахувати потрібно визначитися з наступними показниками: час і швидкість. Перший з них видає, за скільки мілісекунд зреагує агрегат на сигнал. Другий — за скільки відбудеться корекція напруги.
  • Точність підтримки вихідної надриву повинна дорівнювати не менше п’яти відсоткам. Це буде достатньо для повного захисту.
  • Враховуйте особиста перевагу при виборі місця перебування: на підлозі або на стіні. Від цього буде залежати метод підключення.
  • Заздалегідь продумайте і кріплення.

Який стабілізатор краще підійде для котла газового опалення

Який стабілізатор краще для газового котла: як підібрати стабілізатор 220 В для газового котлаДля початку необхідно вибрати тип. Вони бувають релейні, електронні та електромеханічні. В першому і в другому варіанті є від 4 до 20 обмоток автотрансформатора. Саме завдяки їм вирівнюється напруга. Що стосується точності, оскільки у першого це від 5 до 8%, а у другого — від 2 до 3%.

Але варто пам’ятати, що опалення є газовим, це означає найвищої стабільності, нехай навіть і при меншому розбігу. Отже, підходять виключно електронні. Їх розбіг порівнюється 214-226 В. До того ж при роботі ви не будете помічати характерних шумів. Собівартість такого апарату висока, але виправдана. Вона варіюється від 2500 до 6000 рублів. Остання ж модель являє з собою зовсім інший принцип діяльності. І з газовими приладами поруч в одному приміщенні їх ставити забороняється із-за можливих виникнень іскріння.