У подорожі важливо мати хороший валізу. В даний час ринок пропонує великий вибір. Найпопулярніші моделі – з пластика і тканини. Щоб дізнатися, який валізу краще купити пластиковий або тканинний, необхідно спочатку розглянути переваги кожного з них.

Переваги пластикового валізи

Головна відмінність пластикового футляра від тканинного полягає в його водонепроникності. Часто так трапляється, що багаж довгий час може простояти в режимі очікування навантаження на вулиці. Якщо на вулиці дощ, то тканинний валізу повністю промокне, а пластиковий немає.

Інше не менш важливе властивість пластикового валізи – амортизація. Корпус більш жорсткий, тому при ударі ваші речі залишаться цілими, пластик погасить чинності від удару.

Не можна не відзначити не звичайний дизайн пластикових валіз. Їх можна зустріти абсолютно різних яскравих забарвлень. Завдяки цьому ви заздалегідь побачити свій багаж на стрічці і ніколи не сплутаєте з іншим.

Недоліки пластикового валізи

Крім цього у пластику є недоліки. Його головний мінус – царапающаяся поверхню. Після декількох поїздок така валіза втратить свою привабливість. Крім того, при зіткненні з гострим предметом він може тріснути.

Переваги тканинного валізи

Головний плюс тканинного валізи – міцність. Тканина може витримати більший відсоток навантаження, ніж пластик. Також тканинний валізу неможливо подряпати.

Крім того, представлений вид валізи вважається більш містким. Тканина злегка натягують, це дозволяє покласти додатковий об’єм речей. Ви в прямому сенсі можете запхнути в тканинний валізу речі. Чого не можна сказати про пластиковому.

Недоліки тканинного валізи

Незважаючи на той факт, що тканина не можна подряпати, її можна порвати. Також з часом вона може добряче попсувати. У підсумку валізу не буде виглядати привабливо.

Іншим недоліком можна назвати простий класичний дизайн. Практично всі тканинні валізи виглядають однаково як близнюки. У загальній багажній стрічці ви з легкістю можете переплутати свої речі. Для дівчини це тим більше буде ударом. Такий аксесуар не виглядає модно, не виділяє з натовпу, не додає яскравості вашій подорожі.

Мінусів і плюсів, як у пластикового, так і тканинного валізи достатньо. Тому при виборі відштовхуйтеся від своїх власних індивідуальних переваг.