Розведення тварин як бізнес підходить далеко не всім. Для такої справи потрібно мати не тільки бажання заробити, але деякі навички та умови. Адже утримання та догляд за тваринами повинні бути на висоті. Для продажу можна розводити такі види тварин:

Кішки. Ці вкрай невибагливі створення можуть принести великий прибуток до 3-4 разів на рік. За умови, що особини, придбані на розлучення, мають чисту породу і довгий родовід. Вартість деяких кошенят може доходити до чотирьох тисяч доларів.
Собаки. Тут доведеться вкласти більше сил на організацію оформлення документів в клубі собаківництва. Великі породи вимагають до себе більшої уваги та наявність певних умов при вмісті.
Кролики. Маленькі декоративні кролики також можуть вирощуватися в цілях продажу як декоративного тварини. Але і звичайних кролів можна розводити на м’ясо та хутро. Такий вид бізнесу досить швидкий в силу стрімкого розмноження цих тварин.
Свині. Не великі породи свиней можуть принести великий прибуток за умови правильного утримання і вирощування.
Екзотика. Павуки, хамелеони, рибки, шиншили – це далеко не повний список тварин, які можуть принести дохід чи стати бізнесом.

Умови для розведення тварин на продаж.

Для кожного виду тварин потрібні певні умови для розведення. І чим ретельніше вони будуть виконуватися, тим вище буде дохід.

• Для розведення великих тварин звичайна квартира буде не прийнятна. Тут потрібен будинок на землі з відповідними будівлями для вирощування.
• Догляд за тваринами повинен проходити строго з правилами ветеринарної медицини. До речі консультації у ветеринара і під час зроблені щеплення додадуть вартості продаваного тварині і убезпечать тварин від різних хвороб.
• Годувати розплідник тварин, чим попало не можна. Харчуванню варто приділити максимальну увагу, адже від нього залежить ріст і загальний вигляд тварини в майбутньому.

Для початку бізнесу з розведення тварин варто ознайомитися з відповідною літературою по вирощуванню того чи іншого виду. Не завадять і консультації у фахівців або заводчиків, які давно працюють на такому терені. Також варто поцікавитися збутом і попитом саме на цей вид тварини, на сьогоднішній день бізнес може прогоріти.

Вирощування тварин як бізнес вимагає величезної любові і здатності до догляду за вихованцями. При якісних умов утримання, харчування і догляду справа розведення тварин може стати професією з хорошим доходом, при цьому, не вимагаючи великих коштів на вкладення при старті.