Вагітність — це особливий час. Жінка готується стати матір’ю, давши життя новій людині. Часто в цей період відбувається переоцінка цінностей і зміна життєвих орієнтирів. Незмінним залишається лише одне — бажання бути прекрасною і бажаною.

Як сказала Коко Шанель, «жінка, яка не фарбується, занадто високої думки про себе». Таких самовпевнених осіб, як показує життя, дуже мало. Більшість дівчат намагаються прикрасити себе, хтось більшою мірою, хтось меншою. Але проблема в тому, що в період вагітності багато звичні косметичні засоби можуть викликати алергічну реакцію. Що робити і яким маркам віддати перевагу? Давайте розбиратися.

Які косметичні засоби допустимі при вагітності, назви фірм?

Для початку, давайте відразу усвідомимо, що виділені кошти, по можливості, повинні бути гипоаллегренными. Більшості жінок, які почули словосполучення «безпечна косметика», на розум приходять натуральні препарати. Але це не завжди так. Справа в тому, що натуральні компоненти найчастіше можуть провокувати ще більші алергічні реакції, ніж синтетичні. Наприклад, мед. Безцінні продукт, який активно застосовують у процедурах краси. Але він же і сильний алерген, на який вагітний організм може відреагувати дуже бурхливо.

Якщо ви вирішили побалувати себе масочками або кремами з натуральних продуктів, спочатку проведіть тест на сприйняття. Краплю засобу нанесіть на тильну сторону руки і чекати близько 30 хвилин, якщо після закінчення цього строку ніякої негативної реакції не послідувало, можете використовувати його.

Що стосується магазинних косметичних засобів, то вибирайте ті, на яких стоїть позначка «гіпоалергенний». Фірми, які дорожать своєю репутацією, пишуть це слово після проведення відповідних тестів, а не для заманювання довірливих покупців.

До найбільш популярних фірм, продукція яких призначена для використання в «цікавому» положенні, відносяться:

  • «Мустела», «Лиерак», «Наша мама», «Авент», «Чікко» — це різні креми і гелі від розтяжок в області стегон, грудей і живота.
  • «Кларанс» — в їх лінійці є як засоби по догляду, так і декоративна косметика. Склад деяких товарів цього бренду спеціально скомпонований з урахуванням потреб майбутніх мам.
  • Можна використовувати й інші фірми, на яких є позначка «гіпоалергенний». Але перед використанням обов’язково проведіть тест на індивідуальну реакцію.