Якою живу квітку подарувати дівчині на 8 березня 2018 року?

Вибрати квіти для коханої – не така складна задача, як думають багато чоловіків. Ми розповімо, які квіти краще подарувати дівчині на 8 березня. Ідеальний варіант – піднести букет її улюблених квітів і доповнити їх красивими декоративними елементами, що вам допоможуть зробити в квітковому магазині.

Який же букет подарувати дівчині на 8 березня в 2018 році?

Молодим особам нерідко підносять композиції з квітів світлих тонів – конвалій, підсніжників, білих хризантем. Світла гама букета підкреслює свіжість, чистоту і чарівність юності.

Якщо говорити про те, які саме квіти краще подарувати дівчині на 8 березня, то вважається, що блондинкам більше підійдуть білі і рожеві троянди, а також ромашки і лілії, а брюнеткам і шатенкам – квіти більш насичених і яскравих тонів, такі, як орхідеї, червоні троянди або гербери.

Якщо ви вирішуєте, який букет на 8 березня подарувати дівчині, подумайте про те, що можливо, їй подобаються скромні, але милі жовті гілочки мімози? Або ефектні кали, елегантні лілії, екзотичні орхідеї?

Вибираючи, який живу квітку подарувати дівчині на 8 березня 2018 року, слід враховувати, насамперед, її смаки та уподобання.

Якщо ви мало про це знаєте, краще віддати перевагу класичний варіант – а саме букет троянд. Яких і скільки троянд подарувати дівчині на 8 березня? Відомо кілька сотень видів цих квітів, які можуть значно відрізнятися за зовнішнім виглядом: за розмірами і формою бутонів, довжині стебел та ін.

Якщо ви хочете, щоб ваш букет простояв досить довго, вибирайте троянди з щільними бутонами. Найбільш стійкі сорти – Осиана, Рафаелло і Гран-прі. Безсумнівним лідером в цьому відношенні вважається біла троянда Аваланж.

Якщо ваша дівчина любить одяг зі стразами і блискучі аксесуари, піднесіть їй букет з троянд з блискітками, оформлений штучними каменями і іншими елементами декору.

Найчастіше складають букети з семи або дев’яти рослин, рідше – з п’яти або одинадцятої. Втім, можна піднести і одна квітка на довгому стеблі, і пишний букет зі ста троянд.

До цього свята також нерідко дарують тюльпани, які вважаються символами наступаючої весни. Скільки і яких тюльпанів подарувати дівчині на 8 березня? Форма і фарбування бутонів цих квітів можуть бути самими різними.

У продажу можна знайти білі, рожеві, червоні, бузкові тюльпани, так що ви можете вибрати самі різні варіанти.

Наприклад, піднести своїй коханій букет з однотонних тюльпанів або рослини різних кольорів витонченою кошику, доповнені штучними метеликами або мініатюрними пташками. Однак приймайте до уваги, що в будь-якому випадку кількість квітів повинна бути непарною.