Будемо сподіватися, що вам ніколи не доведеться застосовувати цю техніку на практиці і впізнавати на собі, що таке втеча від злочинців.

Але сучасний світ такий, що кожен повинен знати хоча б базові речі про те, як захистити себе від викрадачів або озброєних грабіжників. Хто знає, може коли-небудь знання цього трюку допоможе вам опинитися на волі.

Вдумайтеся: в Штатах на 350 млн жителів припадає 800 тис. викрадень дітей в рік! Додайте сюди 3,7 млн квартирних крадіжок та 1 мільйон грабежів, які сталися у присутності принаймні одного з господарів будинку. Ще 260 тис. стали жертвами насильницьких злочинів.

Так що ви ніколи не знаєте, коли цей трюк може вам знадобитися…

Нижче ми розповідаємо, як позбутися від «наручників», зроблених із звичайного скотчу. Такі часто використовують бандити для того, щоб зв’язати своїх жертв.

Розповів його колишній агент ЦРУ.

Він говорить, що якщо вам зв’язали руки скотчем або ізоляційною стрічкою, перше, з чим доведеться впоратися — відчай. Коли людину пов’язують скотчем, це завдає йому серйозну психологічну травму: він намагається її розірвати, у нього не виходить, і він зрештою здається.

Але секрет в тому, що від скотчу досить легко позбутися, якщо робити спроби під потрібним кутом.

Ось повна інструкція:

  • Для початку нахиліться якомога далі вперед і з усієї сили притисніть один до одного кисті і лікті. Якщо це можливо, обидві руки стисніть у кулак. Ваша мета — притиснути як можна щільніше один до одного передпліччя.
  • Тепер почекайте потрібного моменту, і коли він настане, підніміть зімкнуті руки над головою і одним різким і швидким рухом опустіть їх вниз і в сторони.
  • Працює це так само, як і у випадку з спробами розірвати скотч у повсякденному житті. Хто пробував, той знає: головне — правильно підібрати кут «атаки» на стрічку.

    Це насправді працює, хоча і здається чимось неймовірним…

    І не забудьте поділитися з друзями!

    Джерело