З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць Весілля. Перефразовуючи А. С. Пушкіна — «як багато в цьому звуці для серця жіночого злилося». Мрії, можливості, бажання, реальність, неповторність. Спробуємо зупинити цей бурхливий потік і вибрати заповітне, чарівний, незабутній… і тільки ваше.
З чого почати підготовку до весілля?

Нічого не забудемо в нашому списку важливих справ

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць Розберемо етапи підготовки до весілля покроково. Стиль весілля – це те, чого буде відповідати буквально все на вашому святі: місце проведення, оформлення інтер’єру, костюм нареченого і нареченої одягаються, музичний супровід, меню застілля, і навіть дизайн запрошень вбрання гостей. А, значить, це те, з чого розпочати підготовку до весілля.

Пропонуємо список стилів заходи для підготовки до весілля:

  • Традиційна або національна весілля – це класичний варіант, що враховує місцеві традиції, національний характер та звичаї (викуп нареченої, реєстрація шлюбу, променад по визначних місцях, фотосесія, банкет).
  • Виїзна весілля – це і весілля на природі, і в затишному котеджі, спеціально орендованому для вашого заходу, і на борту теплохода. Головне – це романтична обстановка на свіжому повітрі та відкритому просторі, які і будуть лейтмотивом вашого свята.

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць

  • Тематична весілля – набирають популярність вечірки на певну тему: піратська, гавайська, музика у всьому, і навіть вампірська. Варіантів маса, але слід звернути увагу, наскільки запрошені зможуть підтримати і брати участь у реалізації вашої ідеї. Не забудете при підготовці до весілля вибрати ігри для гостей під тематику.
  • Вікторіанська весілля – чудова весілля з багатими костюмами, реквізитом епохи королеви Вікторії, вензелями на запрошеннях, смокінгом і циліндром для нареченого, затишним декорованим залом з величезними люстрами, коляскою, запряженій казковими кіньми і навіть чорно-білими фотографіями на спеціальному папері.

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць

Стиль Вікторіанської весілля на відео:

  • Весілля в стилі Тіффані – для любителів ретро в стилі 50-х років. Чорний смокінг з метеликом для нареченого і не довге, білосніжне і пишне плаття для красуні-нареченої. Шикарний елегантний ресторан, жива музика в стилі Тіффані і звичайно ж грамофон. Автомобіль в стилі ретро для молодят і оформлення всієї весілля в кольорах Тіффані від ніжно-блакитного до морської хвилі.

Подивіться на відео, як виглядає весілля в стилі Тіффані:

  • Вінтажна весілля – це весілля і ніжних пастельних тонах, в заміському, краще в старовинному стилі ресторані. В оформленні необхідні раритети: від старовинних фото, брошок, кишенькових годинників до дивовижних пташиних кліток і старовинних телефонів. Прикраси з пір’я, мережива, довгі атласні рукавички — словом у всьому дух аристократизму минулого.

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць

  • Весілля в американському стилі – іншими словами голлівудська мрія з обов’язковими атрибутами: дзвіночки замість «гірко», танець нареченої з батьком, боротьба за букет нареченої і кидання підв’язки нареченим, винос весільного торта і запалення свічок в кінці весілля. Гарним посібником може стати безліч американських фільмів.

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць

Місце святкування можна змінити

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць Поетапно готуючись до весілля, після визначення стилю весілля, турботи з облаштування місця для проведення торжества підуть значно легше.

За основу краще взяти банкетний зал ресторану, заміського котеджу, затишну зелену галявину, гарну літню терасу – словом те, що найбільш відповідатиме втілення вашої ідеї.

Відкриті простори на свіжому повітрі підійдуть для виїзної, американської та тематичного весілля.

Багато прикрашений зал з великою кількістю зелені папоротей, гірляндами шикарних ліан і важкими, блискучими кришталем люстрами підійде для вікторіанської весілля.

А от приміщення під старовину, де все дихає минулими часами, чудово поєднується з вінтажній весіллям.

Весілля в стилі Тіффані увазі ретро елегантність, в тому числі і залу для урочистостей.

Традиційна або національна весілля не настільки категоричні у виборі місця проведення. Це може бути навіть домашня обстановка, дарує затишок і тепло щедрих господарів свята.

І ця весілля співала і танцювала…

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць Роблячи підготовку до весілля своїми руками слід враховувати, що музичне оформлення весілля не менш важливо, ніж сукня нареченої.

Для правильного вибору музикантів слід запам’ятати наступний план з чого почати підготовку весілля:

 • хороші музиканти не можуть коштувати дешево»;
 • у хороших музикантів є свій сайт в інтернеті;
 • професійні музиканти працюють на своїй, фірмової та сучасній апаратурі;
 • репертуар повинен бути погоджений з урахуванням ваших побажань.

Зовсім не зайвим буде заздалегідь відвідати одне з виступів запрошеної вами групи.

І не забудьте, що стиль весілля визначає і музичний репертуар.

Меню це наше все!

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць При складанні меню весілля допоможуть наступні критерії:

 • меню складається з обліку смакових уподобань усіх запрошених;
 • поради професіоналів допоможуть урізноманітнити стіл і якщо необхідно заощадити (деякі дорогі страви з успіхом замінюють їх більш дешеві аналоги);
 • меню весільного столу має бути орієнтоване не тільки на стиль весілля, але і на пору року (літній та зимовий стіл будуть акцентовані абсолютно різні страви);
 • страви бажано вибирати ті, які ви пробували і схвалюєте;
 • десерту має дістатися всім присутнім;
 • весілля, що проводяться на природі, передбачають, як правило, шашлик або кебаб.

Запрошені, не забудьте, що ви запрошені

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць Список запрошених зазвичай складається за принципом:

 • близькі і далекі родичі з обох сторін;
 • друзі всіх батьків;
 • власні друзі і колеги.

Після того як клопоти щодо складання списку гостей закінчені, необхідно вирішити, як ви будете їх запрошувати.

Весільний етикет у цьому досить суворий. Безкоштовні запрошення по інтернету і простий телефонний дзвінок не прийнятні.

Запрошення вручаються особисто або пересилаються поштою. І в тому, і в іншому випадку знадобляться запрошення на весілля.

Їх дизайн повинен бути витриманий в стилі весілля і крім цього, смислове навантаження може бути розширена інформацією про початок одруження, меню, бажаному стилі одягу запрошених, і навіть доповнено карти із зазначенням місця проведення торжества.

Словом обмежень тут немає і оригінальність тільки вітається.

Важливі «дрібниці» весілля

З чого почати підготовку до весілля: план, список важливих справ, потрібних дрібниць Весільна підготовка не має дрібниць.
Але деякі речі все ж іноді вислизають з нашого поля зору.

Так, наприклад, дуже корисний план посадки осіб з урахуванням особистих знайомств і навіть особистої неприязні.

Належною увагою слід нагородити забезпечення охорони вашого заходу.

Адже весілля дуже світлий і урочистий момент життя, і тому на небосхилі свята не повинно бути ніяких хмар.

Добре продумати питання транспорту для гостей після закінчення весілля.

Щоб нічого не забути, рекомендують скласти список з чого почати підготовку до весілля.

Весілля — це мрія, втілена в реальність. Використовуючи нескладні перераховані вище поради, нехай ваше свято стане головною подією року вашої молодий і щасливої родини!