З ким і де зустріти Новий рік у Москві самотньому хлопчині

Скоро свято, а ви ще не знаєте, з ким його провести? Не біда. В ці дні у столиці відбудеться безліч цікавих заходів, де ви неодмінно зустрінете друзів.

Де зустріти Новий рік 2018 в Москві самотньому чоловікові? Ви можете відправитися на вуличні гуляння в центрі міста. Тисячі людей зберуться на Червоній і Луб’янській площі, де пройдуть концерти відомих виконавців.

З ким зустріти Новий рік у Москві, якщо ти один?

Взимку в Москві будуть працювати близько 1,5 тисячі ковзанок. У числі найбільш популярних – ковзанки в парку ім. Горького, парку «Коломенське», в Останкіно і інші. Каток «Лід» з штучним льодом на Фестивальній площі в «Сокольниках» – один з найбільших в Москві.

Це і одна з найкрасивіших льодових майданчиків: у вечірній час її висвітлює яскрава ілюмінація. Ви можете весело провести час компанією, а ті, хто поки самотній – зустріти нових друзів.

Куди піти одному на Новий рік 2018 в Москві

Кращі столичні ресторани і нічні клуби пропонують свої послуги з організації відпочинку в новорічну ніч. Тут пройдуть яскраві шоу із виступами діджеїв, відомих артистів, різними конкурсами та запальними танцями.

Святкову програму готують ресторани Карлсон», «Боно», White Rabbit, « «Банкет-хол в Ізмайлово», «Колесо часу» і багато інших.

У числі популярних нічних клубів – «Пропаганда», «Дах світу», «Гараж», «Солянка», Rolling Stone Bar, papa’s Place, «Мікрофон», «Байконур», концертна площадка Yotaspace, де проходять виступи відомих музикантів, і інші.

Де зустріти Новий рік 2018 в Москві самотньому чоловікові

Ще один спосіб цікаво провести час – прийняти участь у квесті. Пригоди, які раніше можна було випробувати тільки в комп’ютерних іграх, тепер відбуваються в справжньому житті. Подібні розваги пропонують багато столичні заклади.

Як ще можна зустріти Новий рік у Москві, якщо ти один? Виступи артистів, смачні страви святкового столу, феєрверки, музика і сміх– все це чекає на тих, хто проведе новорічну ніч на теплоході на Москві-річці.

До ваших послуг – затишні каюти, сауни, банкетні зали з барами, караоке. Ви зможете насолоджуватися прекрасними видами нічного міста і прекрасними панорамами набережних, прикрашені ілюмінацією.

Куди можна сходити одному на Новий рік 2018 в Москві? Столичні театри, концертні зали представлять цікаві постановки. Ви можете побувати на авангардному перфомансі або сходити в незвичайний музей, – способів цікаво провести час у столиці багато.