При відкритті нового справи завжди хочеться повернути всі фактори в свою користь. Тому багато людей звертають увагу на місячний календар. І це не дивно, адже саме з Місяцем пов’язані припливи і відливи на морі, в залежності від фази Місяця городники сіють і збирають урожай, а люди схильні до меланхолії в період повні відчувають себе не кращим чином.

Фази Місяця і їхній вплив на початок нової справи.

Місяць має 8 фаз, в період яких можна починати різні справи залежно від положення супутника Землі від Сонця.

Молодик. У цей період бажано проводити навчання і ретельно готувати плани на майбутнє. Молодик відрізняється впливом на творчу сторону життя людини, тому будь-які консультації з фахівцями, відвідування семінарів та виставок дадуть плідний ґрунт для майбутнього справи. У цей період добре подумати про рекламу або про методи просувають нову справу серед майбутніх клієнтів.

Перша фаза Місяця. Цей відрізок часу підійде для реалізації творчих планів орієнтованих на майбутнє. Але сильну активність у побудові нової справи проявляти ще рано.

Перша чверть Місяця. Саме в ці дні потрібно докласти максимальну віддачу для нової справи. Це час для починань та звершень.

Друга фаза Місяця. Також має в своєму розпорядженні на відкриття нового справи, але результат може бути не таким, на який розраховували спочатку. Краще в цей період не планувати серйозних переговорів і не шукати компаньйонів.

Повний місяць. Ця стадія Місяця може допомогти з вирішенням нагальних проблем або ситуацій, які потрібно вирішити найближчим часом. Саме ці дні можуть допомогти у вирішенні юридичних питань, пов’язаних з будь-яким починанням.

Третя фаза Місяця. З цієї фази починається спадання Місяця, відповідно і відповідальні питання, що стосуються майбутнього краще перенести на інший час. Але цей період може розташовувати до індексування витрат на нову справу.

Третя чверть Місяця. Проміжок часу для підведення підсумків. Можна зробити попередні підрахунки доходу або провести перевірку стану справ, в загальному.

Четверта фаза Місяця. Не розташовує до початку нової справи або до затвердження будь-планом. Цей час краще присвятити задоволення від отриманого результату роботи або провести роздуми про майбутнє. Саме задуми нового справи в цей період можуть стати вирішальними з багатьох питань.

Якщо є впевненість в тому, що нову справу вивірено на всі сто відсотків, що ніякі причини не зможуть перешкодити і якщо спеціалізація в новій справі на високому рівні, то і фази Місяця можна сприймати як додаток до загальної природного картині. Не варто всі свої гріхи скидати на фази Місяця.