Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин – легкі, красиві

Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

Щоб зібрати дитину в садок, мамам дівчаток доводиться вставати раніше, так як потрібно красиво укласти волосся маленької красуні. Завдання це не проста, адже потрібно догодити обом, і донечці і мамі:

 • Маля має отримати гарну укладку, яка їй сподобається і буде цікавою.
 • А мамі бажано витратити на все дійство мінімум дорогоцінного ранкових хвилин і причесати дочка так, щоб волосся не потрапляли в очі і вигляд був охайним.
 • Але не варто засмучуватися, зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин легкі, красиві, стильні і акуратні це цілком здійсненно. Розберемо кілька варіантів створення чудових повсякденних образів для маленьких красунь, власниць різної довжини волоссям.

  Зачіски в садок за 5 хвилин. Швидко і легко на кожен день.Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Спокусниця з коротким волоссям

  Дуже просто причесати дитину, володіє стильним, короткою довжиною волосся. Розглянемо варіанти повсякденних зачісок для дівчаток в садок за 5 хвилин, самі легкі і красиві на короткі волосся.

  Перший варіант – грайливі хвостики. Для цієї легкою у виконанні та ефектною дитячої зачіски потрібно деяку кількість (на розсуд кожної мами) кольорових силіконових гумок. Кольори можуть бути різними, яскравими, соковитими або пастельних відтінків, відповідних до вбрання дівчинки. Варто брати саме силіконові, так як вони тонкі і не об’ємні. Для того, що б схопити пучок коротких волосся саме такі й потрібні.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Локони маленької леді потрібно акуратно розділити в хаотичному порядку по всій голові на кілька частин, за бажанням і виходячи з того, наскільки дозволить довжина волосся. Кожне пасмо закріпити в кілька оборотів гумкою.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Зачіска готова. Часу витрачено мало, а результат порадує дівчинку обов’язково.

  Другий варіант ще простіше. Але необхідно заздалегідь приготувати пару гарних шпильок – крокодильчиків, прикрашені бантиками або квітами з тканини.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Для красивої акуратної укладання потрібно розділити волосся рівним проділом на дві частини і з кожної сторони закріпити шпилькою.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красивіЦей варіант підходить тим, хто дуже поспішає. Часу займає всього пару хвилин, мама обов’язково встигне, а дівчинці не доведеться довго сидіти нерухомо і чекати, поки мама створить шедевр на її голові.

  Ця зачіска може бути найулюбленішою у маленької красуні, якщо для її створення використовувати шпильки, прикрашені квітами або бантиками з атласних стрічок з улюбленими мультиплікаційними героями або всілякими стразами і намистинами.

  Зачіска дракончик

  Її можна використовувати на короткі волосся і волосся середньої довжини. Вона може складатися з двох частин з боків або з однієї частини посередині.

  Для створення цієї укладання потрібно кілька тонких (можна силіконових) гумок. Якщо взяти резиночки різних кольорів, то вийде дуже забавно.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Для того щоб зробити подвійного дракончика, потрібно:

 • Розділити волосся рівним проділом на дві рівні частини.
 • Кожну з частин, в свою чергу, ділимо на прядки зверху вниз.
 • Верхню прядку однієї частини закріплюємо декількома оборотами гумки, потім беремо наступну нижче пасмо і в неї вплітаємо верхню і закріплюють гумкою. І так кожну наступну прядку.
 • Найнижчу пасмо закріплюють гумкою і залишаємо хвостик. Теж саме робимо і з частиною волосся з іншого боку.
 • Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красивіЯкщо задуманий один дракончик посередині голови, то він виконується так само на всіх волоссі, їх не потрібно ділити проділом.

  Звичайно, зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин легкі гарні на короткі волосся не дадуть розгулятися фантазії і не порадують великим розмаїттям, як, наприклад, на довге волосся, але зате вони виконуються швидко і можуть бути досить цікавими.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Якщо довжина волосся дівчинки зовсім не дозволяє зробити зачіску з використанням шпильок і гумок, можна порадувати юну красуню красивим обідком або спеціальної трикотажної пов’язкою на голову, яка може бути мереживний або гладкою, прикрашеної квітами і намистинами. Ободок і пов’язка доповнять образ модниці і будуть надійно фіксувати волосся, вони не будуть заважати протягом всього дня. Такий аксесуар легко поправити в будь-який час, з цим може впоратися і сама дівчинка.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Красиві і швидкі укладання на середню довжину волосся

  Розглянемо кілька варіантів зачісок для дівчаток в садок за 5 хвилин, легких і красивих на середні волосся. Звичайно, можна використовувати і варіанти з коротким волоссям, вони так само підійдуть для укладання волосся середньої довжини, але можна урізноманітнити образи, змінюючи їх кожен день, ще парочкою варіантів.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Зачіска з хвостиків

  Таку укладку можна зробити по-різному. Її принцип – декілька хвостиків в різному порядку з’єднуються один з одним. Так, наприклад, на маківці дівчинки зробити чотири маленькі хвостики, потім утворити рядок таких хвостиків нижче і закріплюючи кожен нижній хвостик, захопити локони з протилежного хвостика зверху в шаховому порядку.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Так з’єднуємо: перший хвостик нижнього ряду з другим хвостиком верхнього, другий з нижнього ряду з першим із верхнього, третій з нижнього з четвертим з верхнього та четвертий з нижнього з третім з верхнього. Вийшла сіточка з хвостиків.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Зачіска з декількох хвостиків

  Подібним чином можна зробити ще більш цікаву зачіску. Для цього потрібно сформувати ряди хвостиків з потилиці, що йдуть догори, до верхівки. Повинне вийти два ряди хвостиків, перехрещені між собою. У кожному ряду по три хвостика, перехрещених з хвостиком з сусіднього ряду, і кінцеві четверті на маківці, закріплені гумками і залишені як пустотливі хвости.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Зачіска «Капелюшок»

  Розглянемо поетапно ще один варіант зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин, легкий і красивий. Така укладка називається «Капелюшок».

 • Для її здійснення знадобиться розчесати волосся і розпустити їх по колу з центру маківки.
 • Розділити весь об’єм волосся навпіл таким чином, що б близькі до центру зібрати в тугий пучок на маківці, а друга половина так і залишилася по всьому колу голови спадати.
 • Потім починаємо плести косу по колу, навколо голови, захоплюючи частину волосся з центрального пучка і частина з тих волосся, що спадають так, як звичайна кошичок, тільки вийти, що волосся в косу йдуть з центрального пучка і в підсумку утворюють якусь капелюшок.
 • Коли коса сплетена навколо голови дівчинки, що залишився хвостик потрібно закріпити гумкою і акуратно заховати під косу. На місці стику можна прикріпити гарну шпильку.
 • Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Зачіски для довговолосих красунь

  Розглянемо ще декілька зачісок на довге волосся для дівчаток в садок за 5 хвилин легких і красивих, покроково. З довгими локонами, звичайно, доведеться повозитися, одне тільки розчісування пасм займе не менше пари хвилин, але є варіанти зачісок, який дозволять вкластися в п’ять хвилин дорогоцінного ранкового часу.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Перший, просто казковий варіант, дуже простий у виконанні і виглядає шикарно. Дівчинці точно сподобається. А мама буде задоволена тим, що волосся підібрані від особи. Ця зачіска називається «Бант». Полягає в тому, що бант на маківці споруджується прямо з волосся.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Для цього необхідно:

 • Все волосся зібрати наверх в хвіст і закріпити гумкою. Одночасно відокремити невелику пасмо спереду і відкласти її (це буде серединка, вузлик на банті.
 • Волосся в хвості перехопити ще однією гумкою ближче до кінця довжини.
 • Отриману замкнуту частину волосся розділити на дві рівні половини і розвести в сторони. Це будуть петлі банта.
 • Передній вільної пасмом перехопити середину отриманого банта і закріпити невидимкою під однією з петельок банта.
 • Можна залишити так, а можна ще і прикрасити цей грайливий бантик спереду або ззаду посередині цікавою яскравою шпилькою.
 • Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Ще один варіант, простий у виконанні і грайливий на вигляд. Дуже сподобається маленькій дівчинці, підійде як для довгого волосся, так і для локонів середньої довжини. Це забавні вушка або ріжки у вигляді пучків на верхівці з обох сторін. Така зачіска зараз в тренді.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

  Для її виконання потрібні гумки по дві штуки: звичайні – для фіксації хвостиків і красиві, з квіточками – для прикраси рожок (для цієї мети можна взяти і заколочки).

  • треба розділити проділом все волосся на дві рівні частини. Проділ можна зробити рівним, а можна і зигзагом, з перехлестом локонів, на розсуд мами;
  • зібрати волосся в два хвоста з боків верхівки таким чином, що протягуючи локони останній раз в гумку потрібно залишити петельку;
  • залишилися кінчики хвостиків заплести в косу і обмотати навколо петельки;
  • зверху закріпити ріжки ошатними гумками або акуратно приробити шпильки.

  Зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві

   

  Ще більше фото красивих і легких зачісок для дівчаток в садок за 5 хвилин представлені нижче.

  Для того щоб навчитися робити красиві і легкі зачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин, можна подивитися відео.

  Прості і красиві зачіски за 5 хвилин для дівчатокЗачіски для дівчаток в садок за 5 хвилин  легкі, красиві